Bayan Arkadaş Edirne
Başlık: Bayan Arkadaş Edirne
Ekleme Tarihi: 2022-09-25

Merhabalar ben Edirne’de yaşayan bekar bir beyim. Hayatımda istediğim şey beni anlayan dinleyen ve her zaman yanımda olan bir eş aramak gerçekten mutlu olabileceğim bir eş aramak hayatımda o şekilde mutlu olmak isteyen bir beyim. Bunun için de bayan arkadaş Edirne ile ilgili ilanlara bakmak istedim.

Çünkü olur da belki artık bu gibi yerler herkes tarafından bakılan ve ilgi çeken bir durum haline geldi. Benim için de bu durum oldukça önemli olan ve güvendiğim bu yere ilan açmak ve kendimi size tanıtmak istedim. Edirne’de yaşayan bekar çalışan maddi bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Dürüst kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün bir beyim. Benim için önemli olan hayatında beni anlayan yanımda olacak evlilik dediğin şey hayatı birlikte paylaşmak ve her zaman yanımda olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de bayan arkadaş Edirne ile ilgili bir ilan açmak istedim. Yaşım 39 bekar çalışan bir beyim. Daima da her zaman mutlu olmanın yollarını ararım çünkü bir insan hayatında mutlu olmazsa evinde ailesine de o mutluluğu veremez. En azından bu benim kendi düşüncem tabi ki de. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bunun için de bende beni mutlu edecek bir bayan arkadaş arıyorum. Ben evimde ailemde mutlu olmak isteyen ve her zaman evine düşkün bir beyim.

Bunun için de ilgilenen ve evlilik veya ciddi bir ilişki düşünen bayan arkadaş Edirne ile ilgili ilanlara bakan ve bu konuda ciddi olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim için önemli olan bu durumda bile insanların karşılıklı olarak birbirine karşı dürüst olması ve hayatında gerçekten mutluluğu arayan ve ciddi bir ilişki düşünen bir bey olarak karşımdaki bayandan da bu karşılığı beklemek isterim. İlgilenen bayanların da cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.