Bayan Arkadaş Edinmek İstiyorum
Başlık: Bayan Arkadaş Edinmek İstiyorum
Ekleme Tarihi: 2023-05-06

Merhabalar ben bekar çalışan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve boşandık. Benim istediğim gerçekten sevgi gösterebilecek her zaman yanımda olacak hayatımı ömürümü o bayanla yaşayabileceğim bir bayan arkadaş edinmek istiyorum bunun için de buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim istediğim arkadaş edinmek ve o bayan ile tanışmak gerçekten yakın arkadaşlık kurmak isterim.

Ben biraz kendimi tanıtacak olursam. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı evine eşine ailesine önem ve değer veren bir beyim. Kötü bir alışkanlığım yok ve gece hayatım yoktur. Tabi sosyal hayatım var arkadaşlarımla buluşup bir yerde oturup sohbet ederiz. Ama bu ne geceleri olur ne de kötü bir alışkanlık şeklinde olur. Normal boş vakitlerimde bu durum gerçekleşir. Benim istediğim hayatımı birlikte geçirebileceğim gerçekten beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olacak yanında huzur ve sevgi bulabileceğim bir bayan arkadaş edinmek istiyorum bunun için de burada kendimi tanıtmak ve açıklamak istedim. Yaşım 38 maddi konuda bir sıkıntım yok. Kocaeli’nde yaşayan bekar bir beyim. Evlilik düşünen ve gerçekten niyeti ciddi olan ve bu amaçla tanışmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir gerçekten niyeti evlilik olan ve bu amaçla tanışmak isteyen evlendikten sonra Kocaeli’nde yaşamak isteyen düşünen ve çalışan veya çalışmayan benim için bu durum fark etmez verdiği karar saygı duyarım. Dürüst saygılı kibar içten samimi bir bayan olan ve gerçekten evlilik düşünen ve yaşı 30-38 arası olan bir bayan arkadaş arıyorum. İlanımla ilgilenen ve bayan arkadaş edinmek istiyorum ilanımla ilgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.