Bayan Arkadaş Düzce
Başlık: Bayan Arkadaş Düzce
Ekleme Tarihi: 2023-02-01

Arkadaşlık kurmak yada bazen insanın konuşacak sohbet edecek derdini anlatacak ve içini dökecek bazı arkadaşlara ihtiyacı vardır. Ve her zaman istediği gibi yada kendisini dinleyen bir arkadaş bulmak da zor olabilir. İşte bu zaman insan kendisine en yakın gelen kişiye açılmak ve biraz olsun yalnızlığını gidermek istediği için de bayan arkadaş Düzce ilanları gibi yada bu gibi arkadaşlık sitelerine bakıyor.

Ben biraz bu şekilde başladım. Ancak biraz olsun kendimi tanıtmak ve size biraz olsun ne istediğimi söylemek istedim. Ben bekar çalışan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle birlikte kalıyor. Yalnız başına bir çocuk yetiştirmek ve tek başına kalmak gerçekten zor bir durum ben de bu yüzden hem yalnız olmamak ve hemde hayatımı birlikte geçirebileceğim bir ruh eşim olsun istedim. Beni anlayan dinleyen her zaman yanımda olan ve her zaman beni destekleyen karşılıklı birbirimize güven ve anlayış olabileceği bir arkadaş bir eş arıyorum. Düzce’de yaşıyorum. İşim düzenim burada ve buradan başka bir yere yerleşmeyi düşünmüyorum. Maddi durumum iyi bir işim ve güzel bir düzenim var. Ben sevgi dolu bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Yaşım 39 bekar ve yalenim nız yaşayan evine ailesine bağlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur.Eşine değer ve kıymet veren bir beyim. Benim gibi düşünen ve bayan arkadaş Düzce ilanları ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum.

Birbirimizi anlamak dinlemek çok önemli diye düşünüyorum. Ciddi düşünen ve bu amaçla bayan arkadaş Düzce ilanı açan bir beyim. İlanımla ilgilenen bayan arkadaşların da bu şekilde düşünmesi benim için önemlidir. Evlilikte birbirine güven ve saygı ve samimiyet önemli diye düşünüyorum. Bu üç değer benim için çok önemlidir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Düzce’de yaşayan ve ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.