Bayan Arkadaş Denizli
Başlık: Bayan Arkadaş Denizli
Ekleme Tarihi: 2023-08-11

Sohbet edecek arkadaş edinmek güzel bir duygu ancak bu zamanlarda zor olan bir durum çünkü insanlar artık sosyal medyalarda yada buna benzer arkadaşlık sitelerinde takıldığından dolayı günlük arkadaşlıklardan oldukça uzak bir durumda. Bunun etkisi aslında bu sosyal medyaların insanların içine kapanık bir ruh haline soktuğu da bir gerçek.Bende bu durumdan muzdarip bir bey olarak bayan arkadaş Denizli ilanlarına bir bakmak ve ya kendimi tanıtacak bana uygun bir yer bulmak istedim.

Ancak ne kadar olursa olsun insanların bu gibi ortamlarda takılması artık oldukça popüler bir durumda. Hatta bu durum her geçen gün biraz daha artmakta ve insanlar günlük hayattan kopma durumuna gelmekte. Aslında bu konular beni aşan bir durum. Sonuçta herkes halinden memnun gibi de duruyor. Sonuçta istemeseler bu duruma kendilerini sokmazlar. Peki bana bu kadar şikayetçisin bu durumdan burada senin ne işin var da diyebilirsiniz haklı olarak aslında ne şikayetçiyim bu durumdan ne de bir rahatsızlık duyuyorum. Ama göz önünde olan bir durum var ve sadece bunu da belirtmeden geçmemek en iyisi olur diye düşünerek bunu yazmak ve düşüncemi azda olsa belirtmek istedim. Şimdi asıl konumuza dönecek olursak bende bu duruma ayak uydurmam gerek diye düşünerek ve bu ortamları hayatım boyunca bulaşmamış biri olarak bulaşmamın sebebi ise buraları sevmediğimden yada yadırgadığımdan değil benim için daha çok bir insanı görerek tanımak veya bunu en iyisi örnek vererek açıklamak daha güzel olur. Örneğin bir cafede oturuyorsunuz ve yan masanızda ki bayandan hoşlandınız onunla orada tanışmak daha mantıklı geliyor. Tabi bunu burada kısaca açıklamak istedim. Direk bu şekilde de olmaz yani onu anlamış olursunuz diye düşünüyorum. Ancak benim için durum böyle ve burayı da denemek istediğim için bayan arkadaş Denizli ilanlarına bakarak kendime bir arkadaş bulmak istedim.

Ne kadar olursa olsun toplum genelinde yaygın olan bir durum ve bende buna ayak uydurmak istedim. Ve aslında birazda merak ettim diyebiliriz. Bende burada kendime sohbet edecek yeni insanlarla biraz olsun iletişim kurmak konuşmak istediğimden dolayı buraya veya bayan arkadaş Denizli gibi benzer ilanlara bakarak kendime arkadaş dost bulmak istedim. İlgilenen ve konuşmak tanışmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.