Bayan Arkadaş Çorum
Başlık: Bayan Arkadaş Çorum
Ekleme Tarihi: 2023-01-11

Ben bekar çalışan dürüst bir beyim. Saygılı kibar kültürlü maddi konuda bir sıkıntı çekmeyen bir beyim. Benim istediğim aslında evlilik düşüncesi ile birlikte ilan açmak ve kendimi tanıtmaktı. Ancak direk tabi burada tanıştığın kişi ile hemen bir evlilik olmayacağı için önce tanışmak birbirimizi yakından tanımak ve sonra ciddi bir ilişki düşünmek istedim. Bende bunun için bayan arkadaş Çorum ilanını açmak istedim.

Ben bekar çalışan Çorum’da yaşayan bir beyim. Dürüst ve saygılı bir beyim. Kibar nazik ve kültürlü kendine bakan bir beyim. Çorum da yaşıyorum. Eğer ciddi bir ilişki düşünüyorsam burada yaşamayı düşünüyorum. Çünkü işim hayatım düzenim her şeyim burada ve başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var kendine bakan bir bey olarak ne kadar boşanmış olsam da çocuğum ile ilgilenir ve onun ihtiyaçlarını karşılarım duygusal ve maddi ve manevi her zaman elimden geldiğince yanında olmaya çalışırım. Ben biraz daha kendimi tanıtayım. Yaşım 48 bekar bir bey olarak yaşamak gerçekten sıkıcı ve bunaltıcı bir durum. Herkes gibi bende kendi hayatımı ve düzenimi kurmak ve kendime bir yol çizmek istedim. Hayat bu insanın ne zaman başına bir şey geleceği yada hayatta ne yaşayacağı belli olmaz. Çünkü insanların hiç beklemediği anlarda bambaşka bir durum yaşayabilir. Hiç bir zaman hayatımız planladığımız gibi gitmez. Ben de bu durumda boşanacağımı ne kadar bilmesem de bir kez oldu bu durum ve daha geri dönüşü yok. Anlaşarak boşandık. Benim istediğim beni anlayacak dinleyecek yeni insanlarla ile tanışmak beni anlayacak beni mutlu edebilecek bir eş aramak istedim. Bunun için de bayan arkadaş Çorum ilanını açarak kendimi tanıtmak istedim.

Benim gibi ciddi bir ilişki düşünen ve arayan ve hayatına düzen vermek isteyen evli mutlu bir aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş aramak istedim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Dürüst saygılı kibar nazik evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşini seven saygılı bir bayan aramak istedim. Benim gibi düşünmesi ciddi bir ilişki düşünerek tanışmak istemesi de önemlidir. Benim gibi düşünen ve yaşı 40-48 arası olan Çorum’da yaşamayı düşünen ve bayan arkadaş Çorum ilanıma cevap verecek bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.