Bayan Arkadaş Cep Numarası
Başlık: Bayan Arkadaş Cep Numarası
Ekleme Tarihi: 2023-01-01

Merhabalar ben bekar çalışan bir beyim. Yalnız yaşayan bekar daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bey olarak kendime arkadaş aramak ve güzel bir arkadaşlık kurmak ilişki kurmak hoş sohbet etmek istediğim için buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Benim istediğim bayan arkadaş cep numarası bularak veya benimle telefondan konuşmak sesli sohbet etmek isteyen bir bayan arkadaş aramak istedim.

Biraz size kendimi tanıtmak ve kendim hakkında biraz olsun bilgi vermek istedim. Benim istediğim benim gibi konuşkan sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş olmasını isterim. Ben bekar daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden hiç çocuğum yok. Zaten birbirimizi tam olarak tanıyamadan kısa süre içerisinde boşandık. Yanlış karar yanlış kişi diye düşünebiliriz. Bu şekilde de yollarımız ayrıldı ve kendi hayatlarımıza bakmaya başladık. Ben kibar nazik alçak gönüllü kültürlü bol bol kitap okuyan bir beyim. Çalışan ve maddi konuda hiç bir sıkıntım yok. Kırıkkale’de yaşayan yalnız yaşayan ancak bu yalnızlıktan artık bunalmış ve yalnız olmak istemeyen konuşacak sohbet edecek bir bayan arkadaş aramak istedim. Sebebim veya kendimi açıklayacak ve bana yazacak bayanların da bu şekilde açık sözlü ve kendine güvenen bir bayan arkadaş olması benim için önemlidir. Bunun için de benim gibi bayan arkadaş cep numarası ile ilgilenen ve bu konuda ilan açan veya sesli olarak birbirimizi tanımak isteyen bir bayan arkadaş aramak istedim.

Benim ilanıma cevap vermek isteyen bayan arkadaşların dürüst saygılı kibar birbirimizi anlayabileceğimiz bir bayan arkadaş olmasını isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir veya çocuğu da olabilir.Bunlar benim için sorun olmaz arkadaşlık kurabileceğimiz ve sohbet edebileceğimiz bir arkadaş bulabilmek için bayan arkadaş cep numarası ile ilgili ilanlara bakmak ve kendimi tanıtarak bir ilan açmak istedim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.