Bayan Arkadaş Bul Bursa
Başlık: Bayan Arkadaş Bul Bursa
Ekleme Tarihi: 2023-07-03

Merhabalar ben Bursa’da yaşayan bekar çalışan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte kalıyor. Yaşım 39 bekar bir beyim. Benim istediğim aslında bayan arkadaş bul Bursa ile ilgili bir ilan açıp benimle tanışacak bir bayan aramak istedim. Çünkü yalnız olmak gerçekten zor bir durum.

İşte bende bu yüzden hayatıma yeni birisinin girmesini ve yeni arkadaşlıklar kurmak önemlidir. Ancak ne kadar olsa da yalnız olmak insanın yalnız hissetmesi kötü bir durumdur. Benim gibi birisinin gerçekten önemli olan beni anlayan dinleyen hayatında beni gerçekten anlayan ve gerçekten yalnız olmadığımızı anlamak güzel bir durum olabilir. Ben benim istediğim beni anlayan dinleyen hayatımda beni anlayan gerçekten yalnız olacak beni anlayan dinleyen bir bayan arkadaş aramak istedim. Ciddi düşünen Bursa’da yaşayan bekar çalışan dürüst saygılı kibar nazik içten samimi bir beyim. Benim istediğim bayan arkadaş bul Bursa beni anlayan dinleyen gerçekten benim her zaman yanımda olacak bir aile olabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve evlilik düşünen yalnızlık gerçekten zor bir durum. Gerçekten yalnızlık o kadar kötü ki insanı yalnızlığa itiliyor diyebiliriz.

Benim gibi evlilik düşünen bu konuda ciddi düşünen ve bayan arkadaş bul Bursa ilanını ile ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim için önemli olan dürüst saygılı kibar nazik evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu olabilir. Bursa’da yaşayan bir bayan olması benim için önemlidir. İlgilenen ve evlilik düşünen bu konuda ciddi olan ve tanışmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.