Bayan Arkadaş Arıyorum
Başlık: Bayan Arkadaş Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2022-05-13

Merhabalar ben Rize den bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden iki çocuğum var. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ciddi bir ilişki düşünen bir beyim. Yaşım 52.Çocuklarım o kadar küçük değil. Uzun zamandır yalnız bir beyim. Ve artık hayatımı düzene sokmak ve gerçekten beni seven beni önemseyen hayatımda sevebileceğim evime neşe getirecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak yada kendim hakkında bilgi vermek gerekirse. Bekar çalışan bir beyim. Kendime ait bir dükkanım var onu işletiyorum. Eşimin çalışmasını istemem ama dükkanda bana yardımcı olmasını benimle birlikte çalışmasını isterim. Tabi bunu eşim olacak bayan da isterse istemezse de zorla bir şey olmaz. Kibar nazik kültürlü bakımlı düzenli temiz dürüst saygılı bir beyim. Çalışkan evine ailesine karşı bağlı bir beyim. Yaşım gereği artık evlilik düşünmek gerçekten mutlu olabileceğim bir evlilik düşünebileceğim bayan arkadaş arıyorum. Çünkü uzun zamandır yalnız bir beyim. Hayatımda tek başıma çocuklarımı büyüttüm ve artık bu yaştan sonra ben de mutlu olmak eşim ile birlikte vakit geçirmek arkadaşlarım gibi evine gitmeyi dört gözle beklemek istiyorum. Benim için önemli olan hayatımda beni anlayan dinleyen bir bayan olması önemli. Evlilik düşünen ciddi bir ilişki arayan nazik kibar anlayışlı bir beyim. Evlendikten sonra Rize de yaşamak istiyorum.Çünkü işim düzenim hayatım burada ve bunu bozmak ve başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı düşkün bir bayan arıyorum.

Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Evlilik düşünen ve bu açıdan arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen ve ciddi bir ilişki düşünen bir bayan arkadaş arıyorum . Yaşı 45-52 arası olan evine ailesine bağlı dürüst saygılı samimi evine ailesine bağlı düşkün eşi ile birlikte vakit geçirmekten mutlu olan isteyen bir bayan arıyorum. Evlilik düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.