Bayan Arkadaş Arıyorum Dul İzmir
Başlık: Bayan Arkadaş Arıyorum Dul İzmir
Ekleme Tarihi: 2022-10-30

Merhabalar ben İzmir’de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 1 çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim kendime düzgün bir hayat kurmak ve mutlu bir yuva kurmak istediğimden dolayı bayan arkadaş arıyorum dul İzmir bir kendime arkadaş arıyorum.

Benim için önemli olan evine ailesine bağlı olan ve evi ve ailesi ile ilgilenen ve evine ailesine düşkün olan bir bayan arkadaş istiyorum. Artık günümüzde insanın hayat arkadaşını bulması gerçekten isteyebileceği bir şey. Ancak günümüze baktığımızda insanların hayatına doğru kişileri bulması ve doğru insanı sokması da bir o kadar önemli bir durum. Özellikle gerçekten evlilik isteyen ve düşünen ve evlenmeyi düşünen bir bey olarak hayatımda ki doğru insanı bulmak gerçekten önemli.Ben bekar dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Evine ailesine düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Benim istediğim benim gibi düşünen ve evlilik düşünen ve bayan arkadaş arıyorum dul İzmir arıyorum. Benim düşüncem bu hayatta insan hayat arkadaşını aramak istemesi çok normal. Özellikle aynı düşüncede aynı şeylerden hoşlanan kendisi gibi evine düşkün bir bayan arıyorum. Benim yaşım 55 gayet düzgün bir yaşantım var.

Benimle aynı düşüncede olan ve hayatını birleştirmek isteyen ve evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Dürüst saygılı kibar nazik evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen yaşı 45-55 arası olan mutlu bir evlilik aile isteyen ve İzmir de yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum dul İzmir arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.