Bayan Arkadaş Arıyorum Dul Almanya
Başlık: Bayan Arkadaş Arıyorum Dul Almanya
Ekleme Tarihi: 2022-11-13

İyi günler ben Almanya’da yaşayan bekar bir beyim.Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen ve evlilik düşünen ve ciddi düşünen bir beyim. Arkadaşlık kurmak yada evlilik düşünmek insanlar için bu kadar zor olabilir. İşte bu durumda benim için özellikle bayan arkadaş arıyorum dul Almanya ilanımı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam. Ben bekar çalışan dürüst çalışkan bir beyim. Daha önce Almanya’da bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum yok ve burada yalnız yaşayan bir beyim. Çalışan maddi durumu iyi olan bekar bir beyim. Şu an Almanya’da yaşıyorum. Ve Türkiye’ye de geliyorum. Türkiye’de orada da evim var ve gelip gidiş yapıyorum. Ancak benim için önemli olan beni anlayacak dinleyecek gerçekten beni anlayacak bir eş aramak istedim. Eğer mümkün olursa benim için Almanya’da yaşayabilecek ve yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olması benim açımdan önemlidir. Benim için önemli olan bu durumda arkadaşlık kurabileceğim ve düşünebileceğim bir bayan arkadaş aramak istedim. Ben dürüst saygılı kibar nazik evine ailesine bağlı düşünen ve saygılı bir beyim. Evlilikten çocuğum ok ancak çocuğu olan bir bayan olsa da benim için bayan arkadaş arıyorum dul Almanya ilanıma cevap verecek ve ilgilenecek ve ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen evlenmiş ayrılmış olan ve aynı zamanda Almanya’da yaşamak isteyen ve ya yaşamayı düşünen evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir beni anlayacak ciddi bir evlilik düşünen ve arkadaşlık kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim yaşım 48 aradığım bayan arkadaşın yaşı 33-48 arası olan ve ciddi düşünen ve bu konuda bayan arkadaş arıyorum dul Almanya ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.