Bayan Arkadaş Arayan Zengin Erkekler
Başlık: Bayan Arkadaş Arayan Zengin Erkekler
Ekleme Tarihi: 2023-03-09

İyi günler ne kadar yalnız olduğumu anlatmak yada ifade etmek kelimelerle yada yazarak mümkün değil. Gerçekten insan hayatında bazen hayal kırıklığı yada ummadığı güvensizlik yaşayabiliyor. Hiç beklemediğin birisinden sana karşı yanlış yapılması yada senin hakkında ki düşüncelerini öğrenince insan gerçekten yıkılıyor ve başka yerlerde kendini dinleyecek bir arkadaş dost arıyor. İşte benim durumum da şu an bu şekilde olduğu için ben de bayan arkadaş arayan zengin erkekler şeklinde ilan açmak ve biraz olsun kendimi açıklamak istedim.

Ben maddi durumu iyi olan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşimin benimle evlenme amacı çok farklı olduğunu yakın zamana kadar bilmiyordum ve öğrenince yani beni sevmediğini beni ben olduğum için değil de sadece maddi bir beklenti için evlendiğini öğrenince gerçekten hayal kırıklığına uğradım.Ben onun için her şeyden vazgeçmeye hazır iken öğrendiklerim karşısında ne yapacağımı nasıl bu durumu atlatacağımı bilemedim. VE ayrıldık tabi ki durum bu şekilde olunca. Aslında yazacak duygularımı ifade edecek o kadar çok söylenecek söz var ki ama o zaman bu konu benim duygularımdan başka bir şey olmaz diye fazla uzatmak istemiyorum. Ben bekar maddi durumu iyi olan bir bayanım. Antalya da yaşıyorum. Yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Çalışan aynı zamanda kendine bakan dürüst saygılı iyi eğitim almış kültürlü bakımlı bir bayanım. Ben bana uygun beni anlayacak beni dinleyecek ve maddi konuda bir beklentisi olmayan bayan arkadaş arayan zengin erkekler arıyorum. Böyle söyleyince biraz garip gelebilir size belki ama inanın size maddi konuda yaklaşan bayan olsun erkek olsun çevrenizde o kadar insan oluyor ki ve bunun yüzünden de gerçek bir dostluk arkadaşlık kuramıyor insan hatta hiç beklemediğin sevdiğin eşin bile böyle çıkabiliyor. O yüzden ben de bu şekilde bir ilan açmak ve bu şekilde bir arkadaşlık kurmak sohbet etmek istediğim bir bey arıyorum.

Bunun için de bayan arkadaş arayan zengin erkekler arıyorum. Birbirimizi anlayabileceğimiz sohbet edebileceğim biraz dertleşebileceğim bir bey arıyorum. Yaşım 32 bekar bir bayanım. Beni anlayacak dinleyecek yanımda olacak bir bey arıyorum.Amacım ciddi bir ilişki düşünmüyorum yada evlilik sadece istediğim şu zamanlarda yalnız olmak istemiyorum. VE arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak isteyebileceğim olgun beni anlayabilecek bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

2 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.