Bayan Arkadaş Arama Ücretsiz
Başlık: Bayan Arkadaş Arama Ücretsiz
Ekleme Tarihi: 2023-07-19

Merhaba ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan Rize de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var o da annesi ile birlikte kalıyor. Ben yalnız yaşayan bekar çalışan ve maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Benim istediğim aslında evlilik düşüncesi ile kendime uygun bir arkadaşlık sitesi aramaya karar verdim ancak pek istediğim gibi bir arkadaşlık sitesi bulamadım. İşte bunun için de bayan arkadaş arama ücretsiz istediğim için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Çünkü artık ücretsiz bedava bir arkadaşlık sitesi bulmak çok zor ya kimisi gelmeyen cevaplar oluyor yada kimisi özelden belli bir ücret olduğu zaman cevap verebileceğin tarzda oluyor. Bunun için bende bu şekilde bir arkadaşlık sitesi istemediğim için kendime uygun ve bayan arkadaş arama ücretsiz site bulabileceğim bir yer arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesi çok uygun gözüktü. Ben biraz kendimi tanıtacak olursam bekar çalışan yaşı 46 olan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ve dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine bakan özenen ailesini düşünen ve evine düşkün bir beyim. Benim gibi olan ve evlilik düşünen ve evlilik düşünen ve ciddi bir ilişki düşünen ve tekrar evlilik düşünen hayatında mutluluğu arayan ve bekar olan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi olan ve evlilik düşünen ve bu konuda ciddi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve ilgilenen bir bayan arkadaşla arkadaşlık kurmak istiyorum.Gerçekten hayatında mutluluğu arayan ve bekar olan bir beyim. Artık bende mutlu olmak beni anlayan dinleyen benim her zaman yanımda olacak olan bayan arkadaş arıyorum. Sonuçta hayat beraber yaşamak ve birbirimize karşı anlayışlı olmak birbirimizi tamamlamak desteklemek demek.

Ben böyle bir evlilik düşünüyorum. Ve bu konuda da ciddi olan ve evlilik kurmak bir hayat kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra Rize de yaşamak istiyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var ve bunu bozmak istemiyorum. İşte bunun için de Rize de yaşamak isteyen ve düşünen bir bayan arkadaşla tanışmak ve arkadaşlık kurmak istiyorum. Bunun için bayan arkadaş arama ücretsiz arkadaşlık sitelerine baktım ve bu konuda ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.