Arkadaşlık Whatsapp Grubu
Başlık: Arkadaşlık Whatsapp Grubu
Ekleme Tarihi: 2022-11-03

İyi günler ben yeni insanlarla tanışmayı gerçekten seven bir bayanım. Ve bunun için de arkadaşlık whatsapp grubu kurdum. Ve bu grupta tanıdığım arkadaşlarım ile sohbet edip konuşmaktayız. Yeni arkadaşlar edinmeyi yeni insanlarla tanışmayı seven bir bayanım. Maddi bir beklentim yok ve bu şekilde yaklaşana da kesinlikle cevap vermiyorum.

Artık günümüzde herkes whatsapp kullanmakta ve hayatımızın vazgeçilmezi olmakta. Burada insanlar arkadaşları ile çevresi ile uzakta veya yakında olması fark etmeksizin arkadaşlık kurup yada sohbet ediyorlar. Bende whatsapp kullanıyorum herkes gibi ancak ben daha farklı her zaman gördüğüm insanlar yerine yeni insanlarla tanışmak onların da hayat hikayelerini dinlemek dertlerini mutluluklarını dinlemek benim hoşuma gidiyor. Bunlardan kendine ders çıkarabiliyorsun en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Ve bunun için de arkadaşlık whatsapp grubu oluşturdum. Ve buraya da ilan açmamın nedeni ise benimle whatsapp dan konuşacak tanışacak bir arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst,saygılı, samimi, kibar, anlayışlı dinlemesini sohbet etmesini seven bir bayanım. Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen ancak bunun whatsapp aracılığı ile yapmak isteyen benim gibi yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek isteyen arkadaşlar arıyorum. Nette baktığınızda whatsapp grubu oluşturmuş bir sürü ilanlar görürsünüz ve buraya ben güvenip telefon numaramı bırakmak istemedim. Bu gibi yerleri de baktım ancak kimse açık bir şekilde numarasını herkesin görebileceği bir yere bırakmak herkese açık bir yere bırakmak istemez. Ben istemedim en azıdan.

İşte bunun için arkadaşlık whatsapp grubu kurdum kendime. Bana özelden yazıp numaralarını vermelerini isterim. Çünkü yorum olarak yazarsanız sıkıntı çıkmasını istemem sonuçta orada da herkes görüyor. Benim gibi nette daha önce whatsapp arkadaşlık grublarına bakan ancak aradığını bulamayan ve whatsapp dan konuşmak tanışmak arkadaşlık yapmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim. Amacım arkadaşlık seviyeli sohbet etmek konuşmak olan benim gibi düşünen bir arkadaş bulabilmek.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.