Arkadaşlık Ve Dostluk Arasındaki Fark
Başlık: Arkadaşlık Ve Dostluk Arasındaki Fark
Ekleme Tarihi: 2023-05-27

Dostluk insanlar kişiler arasında ki yakın ve bir sevgi ilişkisidir. Birbirine karşı samimi saygılı dürüst olurlar ve ne olursa olsun asla birbirlerini yalnız bırakmazlar. Bir şeye ihtiyaç duyduklarında yada bir durumda birbirlerini savunur ve destekler başkalarına karşı dostunu incitse heme savunmaya geçer ve arkadaşına destek olur onun ihtiyaçlarına sevgisine saygısına güvenir onu her zaman önemser ve yanında olur. Arada güven sevgi ve saygı olan bir ilişkidir. Ve peki bu kadar çok yanları varsa arkadaşlık ve dostluk arasındaki fark nedir.

Arkadaşı dostluktan ayıran en büyük fark bence arkadaş herkesle arkadaş olabilir Arkadaşlıkta samimiyet ve arkadaşlık olur. Bu nedenden dolayı ve bu yüzden de arkadaşlık dostluklar bizim için önemlidir. Bu nedenden dolayı arkadaşlık her ne kadar bizim için ihtiyaç olsa da bizim için dostluklar ilişkiler daha önemlidir. Arkadaşlıkla çok olur birbirini sevgi ve saygı duyduktan sonra bu yönden bir arkadaşlık olur ve arkadaşlıklar da ilişkilidir. Ve bu nedenden dolayı bu konuyu yani ve arkadaşlık ve dostluk arasındaki fark arasında ki farkların olduğunu ve bu yönden de konuyu açmak istedim. Arkadaşlık sevgi ve dostluk ta sevgiye arkadaşlığa dayanır güzel bir ilişki için arkadaşlık sevgiye dayalı olur. Ve bu durumda bunun için de bu konuyu açmak istedim.

Aslında pek çok farkı olmasa da arkadaşlık ve dostluk arasındaki fark az da olsa vardır. Bu nedenden dolayı arkadaşlık dostluk arasında ki bir kaç farkı kendime göre anlatmak istedim. Bizim için arkadaşlıklar dostluklar ilişkisi de bizim için vazgeçilmez bir durumdur. Bunun için de bu farkları söylemek ve belirtmek istedim. Bizim için dostluk önemli ancak arkadaşlık ta bizim hayatımızda o kadar önemli bir yere sahiptir. Ama dostluklar arkadaşlıklardan daha da ileri bir seviyede olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.