Arkadaşlık Uyumu
Başlık: Arkadaşlık Uyumu
Ekleme Tarihi: 2022-04-29

Biz insanların aç olduğu birçok şey var ve bunların çoğunun kesinlikle yiyecekle hiçbir ilgisi yok.Başkaları ile bağlantı kurmak, bize ilham veren yaşam çalışması bizi canlı hissettiren hareketler ve kendimizle ve içinde yaşadığımız dünyayla manevi bağlantı kurmak istiyoruz. İşte bunun için de arkadaşlık uyumu arkadaşlarımızla bir uyum için de olmak önemli diye düşünüyorum.

Ve bunun için sevgi dolu ve doyurucu ilişkiler kurmak, sağlıklı ve dengeli bir yaşam için gerekli olan bir arkadaşlıktır. Bir kişinin ilişkilerinin kalitesi size hayatı ve sağlığı hakkında çok şey söyleyebilir. Bir ilişki de ne kadar uyumlu iseniz birbirinize karşı o kadar sağlıklı ve mutlu ve huzurlu olursunuz.Bu ister arkadaşlık da olsun ister ikili aşk ve sevgi gibi anlamda olsun uyum çok önemlidir. Ve bu uyumu bulduğunuz takdirde hayatınız daha güzel ve daha mutlu olacağını düşünüyorum. Uyum hayatımızda çok önemli. Biriyle arkadaşlık kuracağımız zaman bizi anlayan birbirini anlayan dinleyen birbiri ile uyum içinde olan arkadaşlıklara baktığımızda onların daha uzun süreli arkadaşlıkla kurduğunu ve arkadaşlıklarını dostluklara çevirdiğini görebiliriz.Ama dediğim gibi bunun için arkadaşlık uyumu çok önemli. Bu sayede birbirinizi anlarsınız. Birbirinize karşı daha samimi ve daha içten olursunuz. Dostluklar arkadaşlıklar yada şöyle söylemek gerekirse uzun süreli süren arkadaşlıklara dostluklara baktığımızda birbiri ile uyum için de olan arkadaşları görürüz. İşte bunun için uyumlu olmak birbirine karşı uyum için de olmak .çok önemli.

Bu ister özel hayatımızda olsun ister ikili ilişkilerde olsun bir uyum sağlayabileceğimiz kişi ile evlenirsek yada arkadaşlık dostluk kurarsak bizim için ve karşı taraf için daha iyi olur. Ve daha sağlıklı daha mutlu bir hayatımız olur. İşte bunun için de arkadaşlık uyumu bakmak ve uyum sağlayıp sağlayamadığımıza bakmak çok önemli olduğunu düşünüyorum. Uzun süreli arkadaşlıklar dostluklar istiyorsak uyum sağlayabildiğimiz birbirimizi anladığımız arkadaşlıklar kurmamız bizim için daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.