Arkadaşlık Uyumu Burç
Başlık: Arkadaşlık Uyumu Burç
Ekleme Tarihi: 2022-11-15

Arkadaş edinmek arkadaşlık güzel bir şey. Ancak bazı kişiler var ki bende bunların içinde sayılırım.burç uyumuna bakmak kadar güzel bir şey yok. Tabi her zaman olduğu gibi çıkmasa da genellikle burçlar bizi yansıttığını düşünüyorum. Bunun için de bende arkadaşlık uyumu burç ilanını açmak ve bu konuda yazmak istedim.

Ve burçuma uygun bir arkadaş edinmek istediğim için bu ve arkadaşlarımızla ilişkimizi anlamamıza yardımcı olacağını düşündüğüm için arkadaşlık uyumu burç ilanını açmak istedim.Çoğumuz için astroloji ilk atılımımız kalp meseleleriyle başlar. Bir genç olarak arkadaşlarım ve ben romantik uyumluluk ve ya arkadaşlık uyumuna bakardık. Yay burcunda bir bayan olarak düzgün bir ilişki veya arkadaşlık kurmak benim için oldukça zordu. Aslında burç eşleşmelerine baksam da yanlış bir sonuç alıyordum çünkü burçlarda ki uyum her zaman yüksek puan alsam da okul zamanında yada hayatımda uzun bir ilişki olamadı. Peki burçlar yanlış mıdı. Tabi ki hayır ve ben bunu çok sonradan öğrendim burada bakmamız gereken aslında burçlar değil yıldızlara bakmak gerek olduğunu ve yıldız uyumuna bakarsak doğru arkadaşlığı ve ilişkiyi ortaya çıkardığını gördüm.

Astroloji kendimi ve başkalarını daha iyi anlamama yardımcı olan inanılmaz bir araç oldu benim için. Yıldızların tam doğum anınızda ki konumunu keşfederek en uyumlu arkadaşlıklarınız da dahil olmak üzere benzersiz kozmolojinize göz atabilirsiniz. Ve bu sayede daha uzun ilişkiler veya arkadaşlıklar elde edebilirsiniz. Ve bu yüzden arkadaşlık uyumu burç ile ilgilenen ve yay ile arkadaşlık yapmak isteyen bir arkadaşlık kurmak istiyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.