Arkadaşlık Uygulaması
Başlık: Arkadaşlık Uygulaması
Ekleme Tarihi: 2022-10-10

Arkadaş edinmek arkadaşlık kurmak artık çok zor oluyor insanlar birbirleri ile geçinemez olmuş durumda bu durumda insanların gerçek bir arkadaşlık kurmak için yöneldiği başka bir yerler oluyor bu yüzden de bende arkadaşlık uygulaması bakıyordum. Kendime uygun bir arkadaş bulabilmek konuşmak sohbet etmek istediğim için bu gibi ilan açmak ve bakmak istemiştim.

Ancak daha sonra kendi ilanımı açmak bana daha çok mantıklı geldi ve bu nedenden dolayı bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak ve sizlere ne istediğimi ne hakkında ilan açtığımı belirtmek istedim.Ben 31 yaşında bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Kısa süren bir evlilik oldu ve anlaşamadık ve ayrıldık. Bu nedenden dolayı da bende arkadaşlık uygulaması bakıyordum. Ancak pek ilgimi çeken bir uygulama bulamadım ve bunun için bu ilan sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve arkadaş aradığımı belirtmek istedim. Kayseri de yaşıyorum. Çalışan dürüst, saygılı, samimi,sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Boş vakitlerim de ailem ile birlikte olmayı ailem ile birlikte vakit geçirmek beni daha çok mutlu eder. İnsanlar bazen yanlış evlilikler yapabilir tanıdığını sandığı kişiyi aslında hiç tanımamış olur veya değiştiğini fak eder. Ben de böyle bir durum yaşadım. Ne yazık ki ne kadar tanıdığımı sansam da meğer tanımıyormuşum ve bu yüzden ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Tekrar evlenmeyi henüz düşünmüyorum. Çünkü pek güvenim kalmadı insanlara karşı. Ancak arkadaşlık kurmak dertleşmek sohbet etmek birileriyle konuşmak biraz yeni insanlar tanımak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen arkadaşlık yapmak isteyen hayatına yeni insanlar katmak isteyen ve arkadaşlık uygulaması bakan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. Yaşı 30-38 arası olabilir. Bekar veya benim gibi ayrılmış da olabilir. Dürüst, saygılı, nazik, kibar, bir bey veya bayan arkadaşda olabilir. İlgilenen ilanıma cevap vermek isteyen arkadaşlık kurmak tanışmak sohbet etmek isteyen kişileri beklerim. Maddi bir beklentim yok ve bu amaçla yazan kişilere kesinlikle cevap vermem.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.