Arkadaşlık Uygulamaları
Başlık: Arkadaşlık Uygulamaları
Ekleme Tarihi: 2023-06-09

Artık bir sürü arkadaşlık sitesi yada telefonumuza yada bilgisayarımıza indirebileceğimiz bir sürü arkadaşlık uygulamaları mevcut. Ve bu uygulamalar artık günümüzde her geçen gün artmakta. İster yabancı olsun ister Türkçe bir arkadaşlık sitesi yada uygulaması olsun her geçen gün artmakta ve günümüz zamanında insanlar bunların aracılığı ile arkadaşlık kurmakta ve birbirini tanımakta ve sosyalleşmekte.

İşte bu nedenden dolayı aslında arkadaşlık uygulamaları konusu gerçekten ele alınması gereken bir konu. Aslında her ikisi de aynı ister bir arkadaşlık sitesi olsun ister uygulaması olsun hiç fark etmiyor. Amaç aynı şey ikisinde de arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak sosyalleşmek amacı ile kuruluyor ve ikisi de bu amaç doğrultusunda bizlere sunuluyor. İşte bende bu yüzden kendimi tanıtabileceğim arkadaşlık kurabileceğim yeni insanlarla tanışabileceğim kendime uygun bir arkadaşlık sitesi veya uygulaması bakıyordum. İşte bu nedenden dolayı bir arayışa girince de bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve bu konuda bu ilanı açmak istedim. Yaşım 23 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Benim amacım yeni arkadaşlıklar kurmak yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak arkadaşlık yapmak için bu ilanı açmak istedim. Daha önce çok yaygın olan bir arkadaşlık uygulaması kullanıyordum. Ancak facebook yada diğer sosyal medyalardan pek farkı yok bunların benim için. Onlarda da bir profil oluşturmak ve ona göre arkadaş eklemek ve bu şekilde konuşabileceksin. İşte bu nedenden dolayı daha çok kendime uygun bu konuda bir arkadaşlık sitesi aramaya başladım ve bu arkadaşlık sitesini buldum.

Ve buraya istediğimi söyleyerek ve biraz da bu arkadaşlık uygulamaları konusunda konuşmak istediğim için bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Benim gibi amacı arkadaşlık kurmak tanışmak olan ve arkadaşlık uygulamasında istediğini bulamayan ve bu gibi sitelere daha çok sitelere bakmak isteyen ve buralarda arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bayan veya erkek arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.