Arkadaşlık Testi Hazırla
Başlık: Arkadaşlık Testi Hazırla
Ekleme Tarihi: 2022-11-21

Arkadaşlarımızla aramızda yaptığımız ama bazen incindiğimiz durumlar olur muhakkak. Aslında ben bugün bu konuyu açar iken aslında merak ettiğim ve nette sıklıkla gördüğüm bir konu üzerinde açmak istedim. Bu da arkadaşlık testi hazırla yada arkadaşlığınızı dostluğunuzu birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınızı test edin. Aslında bu gibi sorular sayesinde arkadaşımızı yada dostumuzu tanımayız.

Ama yine de soru olarak eğlence amaçlı iki arkadaşın yada belirli bir arkadaş grubunda güzel bir vakit geçirmek ve eğlenmek için insanların arkadaşların kendilerine bu tarz sorular sorduğunu gördüm. İşte bunun için bende kendime göre arkadaşlarıma sorabileceğim bazı sorular hazırlamak istedim. Ancak buna nereden başlayacağımı yada nereden yapacağımı bilemediğim için bu konuda bir ilan açmak ve belki benim gibi arkadaşlık testi hazırla yada bu konulara değinen kişiler vardır diye bu ilanı açmak istedim. Aslında arkadaşlık testi arkadaşlarınızı kendinizi daha iyi tanımaya arkadaşlarınızla aranızda ki sorunları veya ilişkileri daha iyi yapmaya da yardımcı olur. Ve birbiriniz hakkında ki bilmediğiniz eksiklerinizi tamamlar işte bu nedenden dolayı biraz daha ilgi çekici geliyor bana göre.

Ancak bu konuda bir yer yada hazır sorular var mı yada bizim kendimizin mi hazırlamamız gerekiyor bu soruları bu konuda çok az bilgim olduğu için bu konuda yardım almak ve eğer denediyseniz sizden de yardım alabilmek için arkadaşlık testi hazırla konusunu açmak ve bu konuda ki sorunlarımı dile getirmek istedim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.