Arkadaşlık Testi Evet Hayır
Başlık: Arkadaşlık Testi Evet Hayır
Ekleme Tarihi: 2023-06-14

Artık günümüzde bir çok arkadaşlık testleri var. Hele nette bakınca karşımıza bir sürü arkadaşlık siteleri çıkmakta ve bu kadar arkadaşlık testleri arasında arkadaşlarımızı tanımak daha güzel birbirimizi tanımak arkadaşlarımızı tanımak ve onlar hakkında daha fazla şey öğrenmek için arkadaşlık testi evet hayır sorularına cevap veririz.

Ve bu şekilde birbirimizi arkadaşlarımızı tanımış sohbet etmiş konuşmuş oluruz. İşte bu nedenden dolayı da arkadaşlık testleri günümüzde çok artmakda. Lise çağında ki çocuklardan yada orta okul çağında ki çocuklardan da bu arkadaşlık testlerini kullandığını ve birbirlerini daha iyi tanımak için bunları kullandığını görüyoruz. İşte bu nedenden dolayı da arkadaşlık testi evet hayır sorularına birlikte cevap vererek bu soruları öğrenmiş oluruz.Yakın arkadaşlarınızla ne kadar rahat hissederseniz hissedin , ilişkinizde garip sessizlikler doldurmanız gereken zamanlar ya da sadece onların ruhlarına biraz daha derinlemesine dalmak istediğiniz zamanlar olacaktır. Arkadaşlara sormak için sorular mı arıyorsunuz Hiç şüphe yok: En iyi arkadaşlıklarda bile bazen sizin veya arkadaşınızın söyleyecek şeyleri biter.Çoğu zaman arkadaşlar arasındaki etkili iletişim, arkadaşlarınıza soracağınız doğru soruları bulmaya dayanır .Ve bu doğru soruları bulmak için de bazen bu testlere yada yapılan nette dolaşan bu arkadaşınızı ne kadar iyi tanıyorsunuz yada sizin arkadaşınız olduğunu düşünüyor musunuz gibi benzeri sorular sorulan bazı siteler var. Ve buralarda arkadaşlık soruları sorup bunlara cevap vermeye çalışırız. Aslında burada olan işin eğlenceli kısmı tabi ki arkadaşımızı dostumuzu tanırız çünkü birlikte zaman geçirmiş oluruz. Ama bazen hakkında bilmediğimiz ufak detayları bile bu aracılığıyla bilme imkanı da sunuyor bize ve bu detaylar sayesin de aslında arkadaşımızı dostumuzu daha yakından tanıma fırsatı buluyoruz.

Bazıları da bu arkadaşlık soruları fazla ciddiye alıp arkadaşlıkları bozulan sen beni tanımıyorsun sen beni hiç tanımamışsın gibi sorunlara da yer açıyor. Ancak çoğunluk olarak genellikle eğlence ve vakit geçirmek amaçlı güzel sorular sorarak arkadaşlar arasında eğlence amaçlı yapılan testler olduğunu düşünüyorum.Ve bu testler sayesinde daha yakın bir arkadaşlık elde edebiliriz. Ve arkadaşlık testi evet hayır gibi sorulara cevap vererek arkadaşımızla güzel vakitler geçirmemizi sağlar.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.