Arkadaşlık Sözleri
Başlık: Arkadaşlık Sözleri
Ekleme Tarihi: 2022-10-06

Arkadaşlık bizim için önemlidir. Herkesi bir arkadaşı yakın olduğu sohbet ettiği derdini mutluluğunu üzüntüsünü paylaştığı bir arkadaşı vardır. onların bize gösterdiği değer ve kıymet karşısında bizim de onlara aynı değeri ve yakınlığı kıymeti göstermemiz gerekir. Özellikle arkadaşlık sözleri küçük ve anlamlı bir söz ile arkadaşımıza söylemek onu mutlu edeceğini düşünüyorum. Tabi şimdiki arkadaşlıklar eskisi gibi olmasa da yine de eskisi gibi belli bir saygı ve sevgi içinde yakın arkadaşlıklara sahip olan kişiler var.

Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan her zaman her koşulda bizim yanımızda olan bize saygısı sevgisi ve verdiği diğer şeylerle bize arkadaşlığın sevginin ne demek olduğunu öğreten dostluk kavramını yakından tanıtan kişidir arkadaş. Ve bir arkadaşa sahip olmak bu hayatta yalnız olmayacağın bir derdin olsa derdini paylaşabileceğin kişi olacağını bilirsin. Mutluluğunu paylaşabildiğin küsecek diye korkun olmadığı çünkü küsmeyeceğini seni bırakmayacağını ve asla seni terk etmeyeceğini bilirsin. Ve kapısını her zaman çalabileceğin bir arkadaşı olamalı insanın. Bu yüzden ben de arkadaşlık sözleri çok önem verip değerini kıymetini bilebileceğim bir arkadaş arıyorum. Tabi bu ilişki karşılıklı olduğu kadarı ile karşılıksız olmayacağını bilmek ve anlamak gerekir. Çünkü hiçbir ilişki tek taraflı yürümez.İnsanların arkadaşlık dostluk kavramı gibi özel kavramları bilmesi ve gerçekten bu özel günde her zaman yanında olabileceğini bilmesi gerekir diye düşünüyorum.Bunun için de ben de bu arkadaşlık kavramını yada arkadaşlığın ne demek olduğunu biraz olsun içimde ki duyguları yansıtabilmek için bu ilanı açmak istedim.

Tabi benim gibi arkadaşlığın ne demek olduğunu arkadaşlığın nasıl olduğunu insanın her zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyabileceğini bilmesi ve anlaması gerekir diye düşünüyorum. Çünkü arkadaşlık dostluk ve insanın bir arkadaşı dostu olması gerçekten güzel bir şey. Her zaman her yerde yanında olabilecek bir şey demeden seni anlayan dinleyen bir dostun olması güzel bir şey. Bunun için de arkadaşlık sözleri ile ilgili yazılar bakıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesine de duygularımı düşüncelerimi aktarmak istedim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.