Arkadaşlık Sözler
Başlık: Arkadaşlık Sözler
Ekleme Tarihi: 2022-11-30

Arkadaşlık tıpkı kendisi gibi karmaşık bir kelimedir. Kelimenin tam anlamıyla size ne ifade ediyorsa arkadaşlık odur. Ancak bazen öyle bir arkadaşlara sahip oluruz ki bizim için hayatımızda çok önemli bir yere sahip olurlar. Arkadaşlık esnek ve ifade edilmesi zor bir kelimedir. Bazen yanlış arkadaşlıklar yaparız bazen bizim için doğru arkadaşlıklar kurarız. Ama burada önemli olan arkadaşlık sözler bizim için ne ifade ettiğidir.

Eğer bir arkadaşa özellikle seni anlayan dinleyen yakından seni anlayan bir arkadaşa sahipseniz o zaman işte bu arkadaşlık sözler kadar önemlidir arkadaşlığın kendisi de. Bu hayatta kimse yalnız olmak yalnız kalmak istemez. Özellikle birisiyle konuşmak istediğin zaman birisi ile sohbet etmek içini dökmek tüm sıkıntılarını paylaşmak istediğin zaman arkadaş ararsın kendine işte tam o zaman senin için senin yanında olacak bir arkadaşa sahip olmanın ne demek olduğunu daha iyi anlarız. Bizim açımızdan bir sürü arkadaşlık türleri vardır. Bunlar iş arkadaşları okul arkadaşları ama benim burada bahsettiğim arkadaşlık sadece merhaba dan oluşan arkadaşlıklar değil senin her zaman yanında olan kişilerden bahsediyorum. Biz buna dostluk da diyoruz. İşte bizim için dostluk arkadaşlık bu kadar önemli. Bir arkadaşımıza saygı duyar ona güvenir onun sözlerini önemseriz. Onun bizim hakkında ki düşüncesini hissini değerini önemseriz ve arkadaşımızı dostumuzu kırmamaya özen gösteririz.

Benim için arkadaşlık dostluk işte bu kadar önemlidir. Arkadaşlığa dostluğa bu hayatta herkesin ihtiyacı vardır. Özellikle iyi arkadaşlara sahip olmanın sana değer veren seni anlayan dinleyen bir arkadaşa sahip olmak kadar güzel bir şey yoktur bu hayatta çünkü seni anlayan dinleyen her zaman yanında olan sıkıntını üzüntünü anlayabilen seni anlayan bir arkadaşa sahip olmak güzel bir durum ve bu yüzden de arkadaşlık sözler bizim için ve arkadaşlarımız için önemlidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.