Arkadaşlık Sitesi
Başlık: Arkadaşlık Sitesi
Ekleme Tarihi: 2023-04-21

Bir sürü dünya genelinde olsun sadece bizim ülkemiz olsun bir sürü arkadaşlık sitesi mevcut.Kimsi ücretli olduğu gibi kimisi de ücretsiz olmakta. Herkes için herkese uygun istediği kriterlerde istediği tarzda arkadaşlık siteleri bulması mevcut. Ancak bu kadar yaygın olan bir şey üzerinde gerçekten sahte olanlar da oluyor bunun için de bence bana göre iyi düşünmek ve ona göre karar vermek önemli diye düşünüyorum.

Ben uzun zamandır arkadaşlık sitesi bakıyordum. Ancak bir türlü emin olamadım hem bir kararsız oldum. Ancak son zamanda bulduğum bu arkadaşlık üzerine kurulu siteyi takip ediyorum ve en sonda kendi adıma bir ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben 45 yaşında bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var birisi kendine ait bir yuva kurdu. Öbürü de benimle birlikte yaşıyor. Dürüst, saygılı, samimi, evine çocuklarına düşkün bir bayanım. Çalışan maddi konuda sıkıntısı olmayan. İstanbul da yaşayan bir bayanım. Benim tekrar evlilik düşünme sebebim yalnız olmuyor. Ne kadar maddi durumun iyi olursa olsun dertleşebileceğin hayatını paylaşabileceğin seni anlayan seni dinleyen bir kişi yoksa yanında ne kadar maddi yönden iyi olursan ol manevi yönden hep eksik oluyorsun. Bu yüzden bende hayatımı birleştire bileceğim doğru kişiyi bulmak istediğim için bu arkadaşlık ilan sitesine bu ilanı açmak ve bu şekilde bir konuya giriş yapmak istedim.

Benim gibi evlenmeyi düşünen İstanbul da yaşayan olursa çok iyi olur. Ancak olmazsa da istediği yerde yaşarım. Dürüst, saygılı, evine ailesine düşkün bir bey olması evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Evlilik düşünen ve bu amaçla bir bayanla tanışmak isteyen ciddi düşünen bir beyle tanışmak isterim. Yaşı 45-50 arasında olan maddi konuda bir beklentim yok. Düzenli bir işi olsun ve ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve benim gibi arkadaşlık sitesi bakan beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.