Arkadaşlık Sitesi Yorumları
Başlık: Arkadaşlık Sitesi Yorumları
Ekleme Tarihi: 2023-05-22

Günümüzde bir çok arkadaşlık siteleri mevcut ve artık hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Ve yerli olsun yabancı olsun bir çok arkadaşlık siteleri var. Durum böyle olunca da insan hangi siteye güveneceğini yada hangi sitenin daha iyi olduğunu bilememekte. Ve birçok kişi bu arkadaşlık sitelerin hayatımıza karşı olumsuz etkileri olduğunu ve bunları da arkadaşlık sitesi yorumları olarak bahsetmektedir.

Evet ne yazık ki bir çok arkadaşlık siteleri var. Ve bunların içinde tabi ki bizi kandırmak isteyen veya duygularımızla yada maddi açıdan bizi zarara uğratacak birçok site var. Özellikle sahte hesaplarla şu kişi sizinle tanışmak istiyor gibi ekranlarımıza çıkan arkadaşlık uyarıları bir çok kişi kanarak cevap verse de bizi bir çok açıdan zarara uğratıyor. Çünkü başıma geldiği için bunu yazmak istedim. Ve bu nedenden dolayı da böyle bir durum yaşadıktan sonra ancak bakmak aklıma geldi benim gibi bu şekilde bir durum yaşayan var mı diye bakar iken arkadaşlık sitesi yorumları paylaşıldığı bir platform gördüm. Burada kişiler zarara uğradıklarını hem psikolojik açıdan olsun hem de maddi açıdan olsun ne kadar zarara uğradıklarından bahsetmişler ve bir siteye girmeden yada üye olmadan önce içeriğinde paylaşılan yorumlara ve ilan açan kişilere bakın ve ondan sonra bir ilan açın yada yorum atın diye bir uyarıda bulunmuş. Aslında bence de mantıklı olan bu. Direk karşımıza çıkan bir siteye girmekten se önce biraz araştırım sonra üye olmak yada ilan açmak yada yorum atmak daha mantıklı geldi bana.

VE aslında hepsi bu şekilde bir site değil. Ama aralarında da birçok site var bu şekilde olan. Ve bende bir ilan açmak istedim arkadaşlık sitesine ancak bunun için önce kendimi tanıtmadan önce arkadaşlık sitesi yorumları veya içeriğine bakmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesi tam olarak aradığım gibi bit site olduğunu düşünerek buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmadan önce başımdan geçen bu olayları ve düşüncelerimi paylaşmak istedim sizinle.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.