Arkadaşlık Siteleri Zararları
Başlık: Arkadaşlık Siteleri Zararları
Ekleme Tarihi: 2022-10-25

Günümüzde bir çok arkadaşlık siteleri var. Ve bu kadar arkadaşlık sitesinin için de bulabileceğimiz bir sürü arkadaşlık sitesi var. Ve bu kadar site için de ne kadarını doğru bir site olduğunu veya ne kadarının bizim için zararlı bir site olduğunu anlamak zor olabilir. Bunun için de bu arkadaşlık siteleri zararları açısından bakmak ve ne gerekli onu anlamak gerekli diye düşünüyorum. Tabi bu kadar arkadaşlık sitesinin için de bizim için zararlı olan veya zararı dokunan bir kaç siteler de vardır.

Ama burada genel olarak anlam bakımından gerekli olan bence bizi anlayabilecek bizim kendimizi rahat hissedebileceğimiz içinde bulunduğumuz ortamdan rahatsız olmadığımız bir arkadaşlık sitesi daha uygun olur. Ve bunun için de bende buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve gerçekten bu kadar yaygın olan bu arkadaşlık siteleri hakkında biraz olsun düşüncelerimi açıklayabilmek için arkadaşlık siteleri zararları hakkında yazmak ve sizlerin de bu siteler hakkında düşüncelerinizi merak ettiği için ne söylediğinizi yada ne düşündüğünüzü merak ettiğim için bu konuyu açmak istedim.Aslında ne kadar bu gibi sitelere baksak da bizim açımızdan bir çok zararı var diye düşünüyorum. Tabi ben de bir arkadaşlık sitesine ve bu arkadaşlık sitesini kullanıyorum ve bu ilanı açmadan önce de kendimi tanıttığım bir ilan açmıştım. Ve bu site de açıkçası aradığım şeyi bulabildim. Ancak bazen öyle sitelere rast geldim ki. Sahte hesaplı siteler veya belli bir ücret isteyen siteler olsun bir çok sitelere sat geldim. Tabi eski köklü siteler var ve bunlarda herhangi bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Ancak çoğalan ve durmadan yeni açılan sitelerden bazıları gerçekten bizim kendi açımızdan zararlı olabiliyor.

İnsanların içine kapanmasına daha ve buralarda reddedildikçe kendine olan öz güvenin zedelenmesine neden olabilecek kadar bir sürü psikolojik sebeplerde sayabilirim. Ben maddi açıdan bir zarardan bahsetmiyorum. Tabi maddi açıdan da zararı dokunan siteler oluyor.Ancak çok bir maddiyat içermiyor. Ama asıl önemli olan bize verdiği psikolojik sebeplerde bunların arkadaşlık siteleri zararları olduğunun göstergesi olabilir. Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz bilmek ve en azından sohbet etmek isterim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.