Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz
Başlık: Arkadaşlık Siteleri Ücretsiz
Ekleme Tarihi: 2023-06-20

İyi günler artık bir sürü arkadaşlık siteleri var. Ama asıl önemli olan çok arkadaşlık sitesi olması değil. Bu arkadaşlık sitelerin için de bizi ilgilendiren yada en azından benim aradığım şey arkadaşlık siteleri ücretsiz olanları daha çok ilgimi çekiyor. Çünkü bir arkadaşlık sitesine ücret ödemek bana göre değil. Ve aynı zamanda ister ücretsiz olsun ister ücretli olsun aynı şeyi yapıyor diye düşünüyorum.

İşte bunun için de bende arkadaşlık siteleri ücretsiz olanlara bakmak ve kendime uygun bir site bakmak istedim. Ama burada dediğim gibi ne ücretli olması nede ücretsiz olması benim açımdan pek önemli değil. Çünkü ikisi de istediğimiz şeyi veriyor bize. Bunun için ücret ödeme olmayan bir site olması benim açımdan daha iyi olur diye düşünüyorum. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst bakımlı ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Benim bu ilanı açma nedenim sizin de anlayacağınız gibi ücretsiz sitelere bakar iken buldum ve bana gayet mantıklı bir site gibi geldi. İşte bu nedenden dolayı da buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak ve ilanı açmak istedim. Yaşım 28 bekar hiç evlenmemiş bir bayanım. Ailem ile birlikte Amasya da yaşıyorum. Çalışan ailesine maddi ve manevi destek olmaya çalışan bir bayanım. Ben evlenmeyi düşünmüyorum ve bunun için bu ilanı açmıyorum. Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak arkadaşlık yapmak istediğimden bu ilanı açmak istedim. Benim gibi arkadaşlık dostluk kurmak yeni insanlarla sohbet etmek konuşmak isteyen tanımak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.

İşte tam olarak bunun için de arkadaşlık siteleri ücretsiz olanlara bakmak istedim. Ve için de en uygun geleni bana bu site oldu. Ve buraya kendi ilanımı açarak kendimi tanıtmak ve arkadaşlar tanımak sohbet etmek vakit geçirmek istiyorum. Bunun için de bu durumu da benimle aynı düşüncede olan benim gibi sohbet etmek yeni insanlar tanımak arkadaşlık kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını beklerim..

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.