Arkadaşlık Şarkıları
Başlık: Arkadaşlık Şarkıları
Ekleme Tarihi: 2022-09-08

Arkadaşına dostuna güzel sözler söylemek onun değerini bilmek ve onun için de ben de arkadaş edinmek istediğim için ve gerçekten bunun değerini bilen bunun anlamını bilen ve özenen bir arkadaş arıyorum. Aslında arkadaşlık şarkıları kişilerin ufak bir şeylerden bile mutlu olabileceğini gösterir. Bunun için aslında sadece seni gerçekten anlayan dinleyen bir arkadaşın olması yeterli oluyor.

Arkadaşlık gerçekten önemli ve değerli bir durum. Ve bunun anlamını bilmek bunun değerini bilmek gerçekten önemli. Çünkü insanlar artık eskisi gibi arkadaşlığın değerini ve önemini bilmiyorlar pek. Oysa arkadaşlık yada dostluk kavramı çok özel ve kıymetli bir durum bana göre. Çünkü insanlar kendi özel hissetmeye ve onu anlayan bir derdi olduğunda yanında gidip derdini sıkıntısını yada mutluluğunu paylaşabileceği bir arkadaş dost ararlar.Bunun için de arkadaşlık şarkıları yada buna benzer şarkılar dinleyerek gerçekten arkadaşlığı anlatan bir şarkı bulurlar. Bazen filmlerde veya dizilerde arkadaşlığa dair güzel şarkılar duyarız ve gerçekten bize iyi gelen ve özel gelen bir şarkı olduğunu duyarız. Aslında burada hissettiğimiz yalnızlığımız ve gerçekten böyle bizi anlayan yanımızda olan her zaman bizi anlayabilecek bir arkadaşa ihtiyacımız olduğunu gösterir. Açıkçası bazen bu durumda ben de kendimi yalnız hissettiğim ve en çok da bir şey yada bir durum yaşadığım zaman bunu paylaşabileceğim yanımda kimsenin olmaması durumu beni oldukça üzüyor. Ve bir kez bulduğun zaman arkadaşını asla kaybetmek istemezsin onu bir gizli bir şey yada değerli bir eşya gibi kimseyle paylaşmak veya kimseye göstermek istemezsin. Bu durumu yaşayanlar bilebilir. Belki buna bencillik yada kıskançlık arkadaş kıskançlığı diyebilirsiniz yada etrafınızda çevrenizde böyle davranan kişiler görmüş olabilirsiniz. Ancak aslında bunun gerçek anlamı.

Arkadaş kıskançlığı yada her hangibir şey değil. Aksine bu kişi yalnız olduğundan dolayı ve arkadaşlığa aç kalmış olarak birisiyle arkadaş olduğunda bu durum onun için çok kıymetli ve çok anlamlı oluyor. Arkadaşlık şarkıları bunun için değerli ve ya o kişi için o kadar anlamlı olur ki bunu ancak bu şekilde anlatmak ve değerini bilmek gerçekten önemli diye düşünüyorum. Bunu anlayan dinleyen ve gerçekten bunu anlayan birisi benim ne demek istediklerimi anlayabilir ve hissedebilir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.