Arkadaşlık Oyunları
Başlık: Arkadaşlık Oyunları
Ekleme Tarihi: 2022-10-07

Arkadaşlarınla birlikte oyun oynamak bir şeyler yapmak yeni aktiviteler yapmak. Eğlenceli şeyler yapmak güzel bir şey. Bu yüzden de ben de biraz oyuna düşkün netten oyun oynamayı online oyunlar oynamayı seven veya ps4 oyun oynamayı oyun tutkunu bir bayanım. Ancak tek başına oyun oynamak oldukça sıkmaya başladı. Ve bunun için de kendime arkadaşlık oyunları oyun arkadaşı aradığım için bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Yaşım 24 bekar okuyan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Evlilik yapmadım haliyle yaşım genç ve henüz evlenmeyi düşünmüyorum. Boş zamanlarımda dışarıda ailem ile gezmek eğlenmek vakit geçirmek müzik dinlemek kitap okumak gibi aktivitelerim var. Ama en çok da oyun oynamayı çok seviyorum. Bunun için de kendime benim gibi oyun oynamayı seven bir arkadaş bulmak istiyorum. Normal hayatımızda oyun oynamak deyince insanlar tuhaf tuhaf bakıyor ve pek alışkın olmadıkları şey sanırım ama benim için eğlenceli ve güzel vakti geçirebileceğin bir durum. Ancak bunu da arkadaşlık oyunları bularak ve arkadaşlarınla ortak bir şey yaparak yapmak çok güzel. Videolarda görmüştürsünüz sizde bir kaç arkadaş toplanıp kötü bir oyun da olsa eğlenebiliyorlar ve güzel vakit geçiriyorlar ben de bu şekilde bir arkadaş ortamı bulmak veya kendim yaratmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim. Online tek kişilik aksiyon korku macera fantastik her türlü oyunu seven büyük bir oyun tutkunu bir bayanım. Benim gibi oyun oynamayı seven ve yanına arkadaş arayan bir arkadaşlarla tanışmak isterim.

Bunun için de bu ilanı açmak istedim. Günlük hayatımızda pek bulamıyoruz. Ve gerçekten benim ne demek istediğimi anlayan bir arkadaş bulmak ve oyun oynamayı seven ve kendisine arkadaş arayan benimle aynı düşüncede olan bir arkadaş bulmak istiyorum. Başka bir amacım yok. Sadece oyun arkadaşı bulabilmek ve oyun oynamayı seven benimle aynı düşüncede olan bir arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Umarım arkadaşlık oyunları ile ilgilenen benimle aynı düşüncede olan bir arkadaş bulabilirim diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.