Arkadaşlık Nedir
Başlık: Arkadaşlık Nedir
Ekleme Tarihi: 2022-05-31

Çocukluğumuzdan beri arkadaşlıklara çok önem vermişsizdir. Yakın bir arkadaşın olması yada dostun diyebileceğin kişiler olması yanında insanı yalnızlıktan kurtarır bir arkadaşın olduğunda gerçek bir arkadaşın olduğunda yalnız olmazsın aranızda mesafeler olsa bilse bu mesafelerin sizin için gerçek bir anlamı olmaz çünkü arkadaş dediğin senin kalben her zaman yanında olan ve seni yalnız bırakmayan kişidir.İşte bu nedenden dolayı arkadaşlık nedir diye size sormak sizin için arkadaşlık neyi ifade eder.

Bunu öğrenmek istediğim için arkadaşlık nedir diye sormak istedim. Bunun için de bu konuya değinmek ve kendimi açıklamak istedim. Arkadaşlık bizim için daha çocukluğumuzdan beri önemli olan bir durumdur. Bunun için de bende bizim için arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu açıklamak ve kendimi en azından bu konuda açıklamak istedim. Bizim için işte arkadaşlık çok önemli. Arkadaş dediğin her zaman yanında olan her zaman seni destekleyen kötü zamanında ve iyi zamanında senin yanında olan seni anlayan dinleyen küsecek diye korkun olmadığı birbirinizin ne demek istediğini anlayabilecek bir arkadaşın olması gerçekten güzel bir duygu. VE her şeyden önemlisi ne zaman olursa olsun kapısını çekinmeden çalabileceğin her durumda her koşulda senin yanında olan hatalarında bile doğruyu söylemekten çekinmeyen sana her zaman destek olan bir arkadaşı dostu olmasını kim istemez ki.

İşte gerçek arkadaşlık dostluk bunlarla ilgilidir. Ve bizler için bu arkadaşlığın dostluğun gerçekten bize ne ifade ettiğini bir düşünmek ve anlamak önemlidir. Bunun için de önce arkadaşlık nedir buna bakmak ve anlamak bizim için daha doğru olur. Ancak artık şöyle bir durum da var artık eskisi gibi gerçek arkadaşlıklar dostluklar bulmak gerçekten zor olabilir.Çünkü bizler için doğru olduğunu sandığımız kişiler artık kıskançlıklar yada başka nedenlerden dolayı gerçek arkadaşlığı bulmakta insan zorlanıyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.