Arkadaşlık Nedir Kısaca
Başlık: Arkadaşlık Nedir Kısaca
Ekleme Tarihi: 2022-05-20

Arkadaşlık seni anlayan dinleyen zor zamanında yanında olan her zaman seni destekleyen iyi ve kötü anında yanında olan sana karşı davranışları içten samimi olan kişidir. Ancak bizim için arkadaşlık nedir kısaca açıklamak gerekirse ağlayacağın zaman bir omuza ihtiyaç duyduğunda yanında olacak kişi yine arkadaşın olmalı.

İyi ve kötü anında seni destekleyen ve her zaman yanında olan kişidir. Ne olursa olsun hiçbir zaman senin yanından ayrılmaz hatalarında yanlışlarında seni destekleyen ve seni savunan kişidir. Bir arkadaşın dostun olduğu zaman ne korkun olur ne bir sıkıntın olur çünkü bilirsin ki arkadaşın senin için her zaman yanındadır. Küsecek diye korkun olmaz sen bir şey söylemeden seni anlayan dinleyen bir sıkıntın olduğunda gözlerine bakınca seni anlayan kişidir. İşte bizim için arkadaşlık nedir kısaca seni anlayan kişidir. İşte bunun için de arkadaşlıklar dostluklar bizim için çok önemlidir. Bunun için de bizi biz yapan en önemli şey arkadaşlık ve dostluk bağıdır.Bir kişinin arkadaşı olduğunda yanında olduğu için ben de bu nedenden dolayı arkadaşlık ve dostluk ile ilgili şeyleri çok önemsediğim için bu konuda en azından kendi düşüncelerimi paylaşmak istedim.

Benim için önemli olan bir dostluk arkadaşlık ilişkisidir. Bizim için önemli olan insanların birbirini anlaması onları desteklemesi iyi bir arkadaşa sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu ve bize hatırlatan arkadaşlık nedir kısaca açıklamak ve bunu anlamak önemli diye düşünüyorum. Çünkü bizim için bir kişinin arkadaşının yanında olması ve onu desteklemesi ne kadar önemlidir bilemezsiniz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.