Arkadaşlık Ne Demek
Başlık: Arkadaşlık Ne Demek
Ekleme Tarihi: 2022-12-16

Arkadaşlık hafife alınmaması gereken bir ayrıcalıktır. Basitçe arkadaşlık ne demek diye açıklamak gerekirse iyi arkadaşlar sizin için iyidir. Sosyal etkileşimler yakın bir arkadaşlık yada dostluk sizin iyi hissettirir.

Arkadaşlık bir seçimdir. Zorunluluktan değil birini sevme biçimidir. Kendinize güvenmeye ve size karşı olduğu kadar onlara karşı da sorumlu olmaya karar veriyor. Arkadaşlık başkalarıyla olan benzerliklerinizin ve farklılıklarınızın bir oluşumudur. Ve arkadaşınızın farklı olduğu için sevmektir.Dostluk fırtınalı bir geceden sonraki ilk güneş yağmur yağdığında temiz hava ve bulutsuz bir gecede yıldızlı göl gibidir. Arkadaşlık ailenizi genişletmek ve kalbinizin bir güneş ışığı bahçesine dönüşmesine izin vermek demektir. İşte asıl olan arkadaşlık ne demek bunu anlamak ve dünyayla ve her sorunda yanında olabilecek ve her konuda destek alabileceğin bir arkadaşın olması demektir. Arkadaşlık umut hayal demektir. Ve nereye giderseniz gidin her zaman sizinle birlikte gelen bir arkadaşlığa sahip olmak ne kadar güzel bir şey değil mi. Dostluk bir dağ gibidir. Orada kalır desteğe ihtiyaç duyduğunuzda güzel ve sonszudur.

Düşündüğün zaman zirveye ulaşmak için çaba ve özveri göstermelisiniz. Dağa tırmandığınızda manzara ve kazanç çok faydalı ve şaşırtıcı olur sizin için. Arkadaşlık ne demek bence gerçek arkadaşlık benim gibi bu duyguları hisseten duygularımı incitmekten korkarak gerçeğin etrafından dolaşmak zorunda olmadığın ama bana nasıl olduğunu en sevecen şekilde gördüğün ve ne kadar meşgul olursa olsun senin için her zaman boş zamanı olduğu bir arkadaşlıktır.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.