Arkadaşlık Nasıl Olmalı
Başlık: Arkadaşlık Nasıl Olmalı
Ekleme Tarihi: 2022-12-11

Sizi kim olduğunuz için seven ve destekleye iyi arkadaşlara sahip olmak mutluluğunuz için gerçekten önemlidir. İyi bir arkadaşı neyin iyi yaptığını bilin ve size en çok ihtiyaç duyduklarında arkadaşlarınızın yanında nasıl olabileceğinizi öğrenmek gerekir bunun için de arkadaşlık nasıl olmalı bunu anlamak önemlidir.

Ve iyi bir arkadaş olabilmek için de arkadaşlık nasıl olmalı nasıl kurulmalı iyi bir arkadaşlık için ne yapmalıyız önce bunları öğrenmek gereklidir.Önce arkadaş olduğunuz kişi ile arkadaşlığınızdan emin misiniz. Ve bir şeyin yanlış olduğunu düşündüğünüzde, arkadaşınızın iyi olduklarından emin olun. Arkadaşlarınızı anlayın ve dinleyin karşılıklı olarak konuşmak birbirinizin sırlarını dertlerini üzüntülerinizi paylaşmak mutluluklarınızı paylaşmak aranızda daha da derin bir bağ oluşturacaktır.Daima elinizden gelenin en iyisini yapmaya arkadaşlıklarımızda ilişkilerinizde yardım etmeye bir şeyleri düzeltmeye çalışın ki arkadaşlarınız sizin onlara verdiğiniz değeri görebilsin.En zor zamanların da bile yanında olmaktan vazgeçmeyin ve onu desteklemek için her zaman yanında olmaktan ve ona hissettirmeyi öğrenmelisiniz.

Arkadaşınız sizi dinlemeli ve sizde onu dinlediğinizi arkadaşınızı dinlediğinizi gösterin önemli bir şey söylemese anlatmasa bile onu dinlediğinizi onu anladığınızı gösterin. Her zaman orada olacağınızı bildiklerinden emin olarak onlara ömür boyu sürecek olan arkadaşlığınız olduğunu hatırlatın işte bir arkadaşlık nasıl olmalı diye sorduğumuzda bunlara benzer bir sürü şey söylenebilir.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.