Arkadaşlık Nasıl Kurulur
Başlık: Arkadaşlık Nasıl Kurulur
Ekleme Tarihi: 2022-12-13

Toplumumuz romantik ilişkilere daha çok ağırlık verme eğilimindedir. Sadece bu konuda doğru kişiyi bulmak önemlidir. Ancak söz konusu daha çok ikili ilişkilerden daha çok arkadaşlık ve dostluk psikolojimiz açıdan dan daha en önemlisi bence bu bu yüzden de arkadaşlık nasıl kurulur buna bakmak ve değinmek benim için de çok önemli bir konu.

Arkadaşlıklar hem ruh sağlığımız için hem de mutluluğumuz üzerinde gerçekten büyük bir etkisi var. Arkadaşlıklar stresi azaltır rahatlık ve neşe sağlar, yalnızlığı ve izolasyonu önler. Yakın arkadaşlıklar geliştirmenin fiziksel sağlığınız üzerinde de güçlü bir etkisi vardır. Sosyal bağlantı eksikliği sosyalleşememek bizler için de psikolojimizi bozan etkenler üzerinde ancak arkadaşlık kurduğumuzda yada arkadaşa sahip olduğumuzda bu etken bu durum ortadan kalkar bizi anlayan dinleyen her zaman yanımızda olacağını bildiğimiz bir arkadaşlık kurmuş oluruz işte bunun için de arkadaşlık nasıl kurulur buna bakmak ve değinmek gerçekten önemlidir.

Ancak yakın arkadaşlıklar öyle kolay yada öylece gerçekleşmez. Çoğumuz insanlarla tanışmak kaliteli dostluklar yada ilişkiler kurmak için mücadele ediyoruz. Yaş kaç olursa olsun yeni arkadaşlıklar edinmek yada eski arkadaşlıkları hatırlamak dostluğunuzu pekiştirmek kuvvetlendirmek arkadaşlık nasıl kurulur en önemli nokta ve kendi ruhsal durumunuz yada duygusal sağlığınız için de çok önemli olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.