Arkadaşlık Müzikleri
Başlık: Arkadaşlık Müzikleri
Ekleme Tarihi: 2022-12-24

Arkadaşın olması dostun olması ne kadar güzel bir durum değil mi yalnız olmadığını yalnız başına bu hayatta mücadele etmediğini gösterir. Seni anlayan zor zamanında yanında olan seni her anında yanında olan bir dostun arkadaşı olması insanın inanın çok güzel bir durum. İşte bende bunun için bu konuyu açmak ve ilanımda paylaşmak istediğim için arkadaşlık müzikleri ile ilgili konuşmak daha uygun olur diye düşündüm ve bunu açmak istedim.

Arkadaşlık arkadaşlığa değer vermek arkadaşlığı paylaşmak gerçekten güzel bir durum işte bunun için arkadaşınla ortak yaptığınız bir şey bu herhangi bir şey olabilir örneğin birlikte yemek yapmak birlikte bir konu üzerinde bir şeyler yapmak birlikte müzik bestelemek veya dinlemek gerçekten aranızda ki bağı da ha güçlendirir işte bunun için de arkadaşlık müzikleri konusunu konuşmak iki arkadaş arasında ki bağın daha da güçlenmesi için bunun gibi yada buna benzer bir sürü şeyler yapabilirsiniz burada amaç bir şeyleri arkadaşınızla birlikte ortak yapmak ki aranızda ki bağ daha da güçlü olsun işte bunun için de buna benzer konular hakkında okumak ve buna göre konuşmak çok iyi olur diye düşündüm. Ve bunun için de ben de bu konuya değinmek ve bunu paylaşmak istedim. Ve bunun için de kendim bu konuda yani arkadaşlık dostluk sözleri olsun yada başka konular da olsun, bu yada herhangi bir konuda gerçekten insanın yakın bir dostu arkadaşı olması her şeyden önemli bence. Dostluk kurmak bu bağı kurmak zor ve zaman alan bir durum. Öyle kolay kolay dost arkadaş bulunmaz diye düşünüyorum. Hem zaman alan hem de zor bulunan bir durum. Ben bu çok arkadaşım var diyenlerden yada herkesle arkadaş olabilir bu durumdan bahsetmiyorum.

Benim demek istediğim arkadaşlık dostluk seni anlayan seni her zaman yanında olan seni destekleyen birisi bir şey söylediğinde senin yanında olan ve seni koruyan karşılıklı birbirine karşı duyduğun sevgi ve saygı ve önemsemektir bence asıl budur arkadaşlık dostluktur.Arkadaşlıklar dostluklar öyle kolay kolay kurulmaz aranızda bir şeyler paylaşmak birbirinize destek vermek aranızda bir bağ oluşabilmesi gerekir. İşte bunun için de ortak bir şeyler yapmak paylaşmak yada ikinize ait bir şarkı olması sizin arkadaşlığınızı dostluğunuzu anlatan arkadaşlık müzikleri ile bir şarkı oluşturmak yada aranızda ikinizin de sevdiği bir ortak şarkınızın olması ikiniz aranızda ki bağ için de gerçekten güzel olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.