Arkadaşlık Mesajı
Başlık: Arkadaşlık Mesajı
Ekleme Tarihi: 2022-12-19

Bir kişiye yada yakın olduğun bir arkadaşa mesaj göndermek onu hatırlamak her anında yanında olduğunu hissettirecek ve güzel dileklerini dile getirmek söylemek ne kadar güzel bir şey. Ama insanlar bunu söylemeden yada o kişilerin hayatlarına kattıkları iyi şeyleri söylemekten çekiniyorlar yada sevgilerini dile getirmekten utanıyorlar. Ama bunun yada arkadaşlık mesajı ne kadar önemli olduğunun farkında bile değiller.

Bir arkadaşa yada sevdiğin yakın olduğun bir dostuna arada bir de olsa güzel bir mesaj atmak onu hatırlamak onu sevdiğini önemsediğini gerçekten hayatında olduğu için ne kadar mutlu olduğunu bilmesini kim istemez ki. Ya aslında bu sadece arkadaşlıklar için değil bütün ilişkilerimiz yada ailemiz için de geçerli. Bazen sadece sevdiğimiz değer verdiğimiz kişileri hatırlamak yada içimizde duyduğumuz sevgimizi göstermemiz gerekir. Göstermezsek bilemezler ve kendilerini boşa bir şey için zamanını harcadıklarını sevmediğini düşündüğü için üzülürler. Oysa arada bir hayatımızda ki kişileri hatırlamak ve küçük veya kısa da olsa onlara güzel bir mesaj atmak bile yeterli olur. İşte bunun için de arkadaşlık mesajı bu konuda bize gerçekten güzel bir örnek oluşturuyor sanırım. Hayatınızın bensiz devam edebileceğini bensiz mutlu olabileceğini bensiz hayatta kalabileceğini biliyorum. Ama beni istemesen de yanında biliyorum ki ben senin her zaman arkadaşın olacağım ve bu zamana kadar göstermediğim arkadaşlık için de özür dilerim. İşte duygularımızı dile getirmek bu örnekte ki gibi kısa bir cümle ile bile yeterli

İşte o zaman ister arkadaşınız olsun ister sevgiliniz olsun ister ailenizden birisi olsun kim olursa olsun arada bir hatırlanmak sevildiğini değer gördüğünü bilmek ister işte bunun için de bende size bu konuda bir yol göstermek için arkadaşlık mesajı yazmanızı kısa da olsa duygularınızı açıklayabileceğiniz çok geç olmadan karşınızda ki kişiye karşı duygularınız gösterin. Çünkü bu duygular bizi biz yapandır. Ve arkadaşlıklarımızı ilişkilerimiz daha uzun yapandır hiç bir zaman duygularınız göstermekten çekinmeyin.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.