Arkadaşlık Lafları
Başlık: Arkadaşlık Lafları
Ekleme Tarihi: 2023-07-25

Bir arkadaşı veya bir arkadaşlığı tanımlamak için doğru kelimeleri bulmak zor olabilir. Arkadaşlığın gerçekte ne anlama geldiğini hiç düşündün mü.Kelimelere dökmek gerçekten zor. Arkadaşlıklar karşılıklı olarak yararlı, yani her biriniz ilişkiden bir şeyler çıkardınız. İster rahatlamak, desteklemek, tebrik etmek, ister sadece dinlemek için ihtiyacınız olduğunda arkadaşlar oradadır. Arkadaşlık lafları sizin arkadaşınıza seçeceğiniz güzel sözlerdir.

Çok az şeyin mutluluk ve hayatın keyfi, derinliği ve sade eğlencesi üzerinde sahip olduğumuz arkadaşlıklar kadar büyük bir etkisi vardır.Aile üyelerimiz, iş arkadaşlarımız ve birkaç yıldır tanıdığımız veya çocukluğumuzdan beri tanıdığımız insanlarla arkadaşlıklar olabilir.Ya da dünyanın diğer ucunda hiç tanışmadığımız insanlar ya da sevdiğimiz evcil hayvanlarla bile olabilir.Hayatınızı paylaşabileceğiniz harika arkadaşlara sahip olmak , başka hiçbir şeye benzemeyen bir hediyedir ve en iyi arkadaşa sahip olmak hayatın en değerli armağanlarından biridir.
Gerçek bir arkadaş, ne olursa olsun sizin için orada olacak bir arkadaştır. Yargılamadan onların etrafında kendin olabilirsin ve onlar seni kalın ve zayıftan sevecek ve destekleyeceklerdir.Öyleyse, ister arkadaşlıklarınızı onurlandırmak ister sadece arkadaşlarını neden çok sevdiğinizi hatırlamak isteseniz ve bunun için de arkadaşlık lafları bakarız yada onları hatırlamak için alıntılar yaparız. Çünkü içimizde kalbimizde duyduğumuz sevgiyi onlara karşı göstermek isteriz.Arkadaşlık bir bardak kadar hassastır, bir kez kırıldığında düzeltilebilir ama her zaman çatlaklar olacaktır.

İster ağlayacak bir omuz ister sığınacak bir liman arayın her zaman arkadaşlarınız sizin için orada olacaktır. Gerçek arkadaşlıklar mesafe yada uzun yol tanımaz ve arkadaşlarımızı yada bizim için gerçekten anlamı değeri farklı olan ve gerçekten anlamını bildiğimiz bizim için özel olan bir arkadaşa sahip olmak için arkadaşlık lafları her zaman söyleyeceğimiz laflar ararız ve buna göre de bakarız.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.