Arkadaşlık Laf Sokucu Sözler
Başlık: Arkadaşlık Laf Sokucu Sözler
Ekleme Tarihi: 2023-07-26

Arkadaşlık gerçekten hayatımız için ikili ilişkimiz için çok önemli bir durum. Ve arkadaşlar hayatımızın bir parçasıdır. Özellikle yakın arkadaşlıklar dostluklar bizim için çok önemlidir. Ancak bazen arkadaşlık ilişkilerimiz de de sorunlar yaşayabiliriz. Ve bu sorunla yüzleşmek yada arkadaşımıza söylemek yerine arkadaşlık laf sokucu sözler ararız ve onların kendi anlamasını bekleriz ve laf sokucu sözler bakarız ve paylaşırız.

Bir çok artık facebook yada diğer sosyal medyalar kullanıyordur. Ve bu durumda da arkadaşlık laf sokucu sözler kullanıyordur. Bir arkadaşına dertini sıkıntısını sorununu anlatmak yerine ona bu sözlerden paylaşarak laf sokan kişiler var. Ama bunların arkadaşlığa zarar verdiğini arkadaşlarımızı kırdığımız gerçeğini değiştirmiyor. Herkes günlük hayatında sosyal medyaları kullanır iken bu durumda da bu sözlerden paylaşan kişileri görürüz. Bu sözler yada laflar aslında arkadaşlığı zedeleyen arkadaşlığı zor duruma sokan sözler olur. Bizim için arkadaşlıklar ilişkilerde bu sorunlar göz önüne alınması gerekir. Ancak bizim için bu sorun bu konuya değinmek ve arkadaşlık ilişkilerin de sorunları konuşarak paylaşmak gerekir bunun yerine ancak kırgınlıklarımızı yada arkadaşımızdan gördüğümüz yanlış bir şeyi başka türlü anlatmak da doğru olmaz.

Bunun için de ben de arkadaşlık laf sokucu sözler konusunu sizlerle paylaşmak istedim. Arkadaşlarımız bizim için değerli ve önemlidir. Ve aramızda ki sorunları çözmek için de bu sözlere başvurmak yerine laf sokmak yerine kendimiz anlatmalıyız çünkü bu durum arkadaşlığımızı daha da önemli bir hale getirir. Ve arkadaşlarımız bizim için önemli olduklarını unutmamak gerekir. Ve biraz olsun değerini göstermek gerekir. Bunun için de bu konular bizim için önemlidir bence.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.