Arkadaşlık Konulu Sözler
Başlık: Arkadaşlık Konulu Sözler
Ekleme Tarihi: 2023-01-14

Hayatınızı paylaşabileceğiniz güzel anılar biriktirebileceğiniz gerçek dostlara arkadaşlara sahip olmak kadar güzel bir şey yoktur. Bu yüzden de kalbinizi ısıtacak arkadaşlarınızla olan güzel anılara güzel bir söz söylemek yada güzel sözleri paylaşabileceğiniz sizin içinizi ısıtan gerçek bir arkadaşınıza arkadaşlık konulu sözler söylemek onu önemsediğinizi göstermenin sevdiğinizi göstermenin en güzel yolu bence. İşte bu nedenden dolayı da bu sözler bizim için ve arkadaşlığımız için çok anlamlı.

Aslında sizinle gülebilen sizinle ağlayabilen siz üzüldüğünüz de sizi mutlu edecek siz mutlu olduğunuz da sizinle mutlu olabilen gerçek arkadaşlar biriktirmek gerekir çevremizde çünkü bizim ihtiyacımız olan budur sahte arkadaşlıklar sahte ilişkilerden bunalmıştırız ve sadece istediğimiz biraz olsun samimiyet ve güvendir ve bunu bir arkadaşımızda bulduğumuz zaman ona sıkıca sarılmak isteriz ve bırakmak istemeyiz. İşte bunun için de arkadaşlık konulu sözler bizim için ve arkadaşlarımız için gerçekten bu gerçekler önemlidir. Arkadaşlarımızın yada bizim arkadaşlarımızdan beklediğimiz tek şey sevmek güvenmek dürüstlük samimiyet ve saygıdır.Ve bunları bir arkadaşta bulduğumuz zaman gerçekten bizim için çok önemli olur. Çünkü arkadaşlık bunu gerektirir. Ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunda ağlayacak bir şey aradığın zaman arkadaşlar yada arkadaşın her zaman senin yanında olur. Çünkü sen istesen de istemesen de o seni anlar ve senin yanın da olur ve arkadaşlık böyle bir şeydir.

Sen beklersin yada beklemezsin ama arkadaş dediğin her zaman senin yanında olan dır. İyi ve kötü gününde seni destekleyen seni anlayan dinleyen bir arkadaşa sahip olmak kadar güzel bir şey yoktur. Bizim için de arkadaşlarımız için de tek istediğimiz budur. Bu yüzden gerçek arkadaşlık gerçek dostluklar asla bozulmaz veya zarar görmez çünkü bilirler ki birbirlerin den başka kimseleri yoktur. Onlar ailemizin hayatımızın bir parçası olurlar. İşte bunun için de arkadaşlık konulu sözler bizim için ve arkadaşlığı sevgiyi aradaki bağı anlatmak için çok güzeldir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.