Arkadaşlık Kolyeleri
Başlık: Arkadaşlık Kolyeleri
Ekleme Tarihi: 2023-01-16

Arkadaşlık gerçekten özel bir bağ. Ve bu hayatta herkesin ihtiyaç duyduğu bir duygu. Çünkü kim istemez ki gerçekten bir arkadaşı olması onu anlayan zor zamanlarında yanında olan dinleyen dertleşebileceğin ortak şeyleri paylaşabileceğin sen mutlu iken seninle mutlu olan sen üzgün iken seninle birlikte üzülen bir arkadaşa sahip olmak kim istemez ki. Bazen arkadaşlarımız olur hayatlarımıza giren arkadaşlar olur ancak içlerinde ararız gerçekten dostluk kurabileceğimiz bizi anlayan ve dinleyen bir arkadaş ararız içlerinde işte bunun için de arkadaşlık kolyeleri bence çok önemli bu konuda.

Çünkü gerçekten dostun olmak arkadaşın olmak isteyen kişi sana verir dostluğunuzu arkadaşlığınızı sevdiği için size arkadaşlık kolyeleri verir. Bunu kimisi kendi yapar kimisi de satın alır aslında bunu nasıl yaptığı yada satın alıp almadığı önemli olmaz. Sizi sevdiği için ve arkadaşlığınızı sevdiği için size bu şekilde bir kolye alması bence burada asıl önemli olan bu diye düşünüyorum. Arkadaşlıklar gerçekten bu hayatta ki en yakın arkadaşımız sırdaşımız dostumuz olur. Ve onları özel günlerin de yada sadece içinden geldiği bir gün de arkadaşlık kolyeleri almak hediye etmek arkadaşlığınızı daha da pekiştirmekten daha iyi dostluk arkadaş olmanıza vesile olur. Çünkü bilir ki iki tarafta birbirilerini anlayan dinleyen ve bu şekilde arkadaş bulabileceklerini düşünmezler ve aramazlar ve senin dostluğundan arkadaşlığından çok memnundur. İşte bunun için de bu küçük ama anlamlı hediyeler aslında arkadaşlıkta gerçekten çok şey ifade ediyor. Zaten arkadaşlık hiçbir beklentisi olmadan senin yanın da olan değil midir. Senden bir şey beklemez ama sen içinden bir şey geldiği zaman ve yaptığın zaman da bu arkadaşlığı bozabilecek olan başka bir şey olmaz. Çünkü aranızda ki bağ daha da kuvvetlenir güçlenir.

İşte bunun için önemli ya arkadaşlık dostluk herkes ister bir arkadaşı dostu olmasını ama ne yazık ki o kadar kolay erişebileceğimiz bir şey değil. Ve bu yüzden de sahip olduğumuz gerçek arkadaşlığı dostluğu bulduğumuzda ona sımsıkı tutunmak önemlidir. Ve onu bırakmamak gerekir. Çünkü bıraktığınız an kaybeden siz olacaksınız bir parçanızı kaybetmiş olacaksınız. İşte bunun için bu değeri iyi anlamak ve kaybetmemek önemli. Ve bunun için de arkadaşlık kolyeleri sizi bir arada tutan bir parça gibi olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.