Arkadaşlık İle İlgili Şarkılar
Başlık: Arkadaşlık İle İlgili Şarkılar
Ekleme Tarihi: 2023-08-26

Çocuklar bizim için her şeydir. Ve arkadaşlık dostluğun ne demek olduğunu nasıl olduğunu da çocukluktan öğrenmeye başlarız veya öğretiriz. İşte bunun için de en güzel şey yada yöntem bence arkadaşlık ile ilgili şarkılar çocuklara arkadaşlığı öğretmek ne demek olduğunu anlatmak için en iyi yöntemlerden birisidir bence. Ancak son zamanlara baktığımızda yerli yada yabancı bir sürü arkadaşlıklar ilgili şarkılar olduğunu görüyoruz.

Eskiden o kadar olmasa bile son zamanlarda bu konuda baya bir artış var. Hem müzik insanı dinlendiriyor hem de bir şeyleri daha iyi anlamasını sağlıyor bana göre. VE bu müzik de ister çocuk olun yani çocuklarımıza arkadaşlığı dostluğu öğretmek için şarkı olsun ister de biz yetişkinler için dostluğun ve arkadaşlığın şarkısı olsun her bakımdan da insanı gerçekten mutlu huzurlu eden ve arkadaşlık ile ilgili şarkılar bu yönden gerçekten çok güzeldir. Arkadaşlık çok özel ve güçlü bir bağdır. Ve kolay kolay kurulmaz o bağın kurulması zaman alır ve zamanlara dayanır arkadaşların dostların birbiriniz tanıması uzun zaman arkadaşlık yapması birbirinin her zaman yanında olması her koşulda desteklemesi ile arkadaşlık arasında ki bağ da güçlenir ve kuvvetlenir. İşte bunun için de bu dostluğun arkadaşlık gerçekten çok mücizevi bir şeydir. Ve kolay kolay bulunmadığı gibi kolay kolay da bırakılmaz. Bir arkadaşın dostun olduğunda ondan kolay kolay kopamaz ayrılamaz ve ya vazgeçemezsin çünkü bilirsin ki o zaman büyük bir yalnızlığa boşluğa düşeceğini bilirsin işte bunun için de bu konuda yada bu konu ile ilgili de bir sürü şarkılar karşımıza çıkmakta.

Arkadaşlık ile ilgili şarkılar gerçekten insanı alıp götüren başka duygulara sürükleyen ve hiç sahip olamadığın dostluğu sana yansıtan anlatan çok güzel şarkılar vardır. Ve başta da dediğim gibi bunu dostluğu arkadaşlığı çocukluktan öğrenmek bilmek veya sahip olmak daha da güzel bir duygu olur. Bu yüzden de çocuklarımıza bunu öğretmeliyiz ki dostluğun arkadaşlığın nasıl bir duygu olduğunu şarkılarla eğlenceli bir şekilde öğretebiliriz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.