Arkadaşlık İlanları
Başlık: Arkadaşlık İlanları
Ekleme Tarihi: 2023-08-21

Arkadaşlık kurmak arkadaşlık ilişkisi gerçekten önemlidir. Ama bunu başarabilen gerçek bir arkadaşlığa kavuşan yada sahip olan çok az kişi vardır. Aslında herkes der arkadaşım çok benim diye ancak burada asıl önemli olan arkadaşlığa sahip olmak gerçek bir arkadaşlığa sahip olmaktır. Seni anlayan dinleyen her zaman yanında olan seni sen olduğun için seven önemseyen dinleyen ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunda yanında olan kişidir. İşte bende bu şekilde bir arkadaş bulmak ve arkadaşlık ilanları bakma nedenim de biraz bu.

Çünkü gerçek bir arkadaşlık kurmak edinmek istiyorum. Bu zamana kadar hem başklalarını önemsedim kendimden fazla değer verdim. Ama her zaman yalnız kalan ben oldum. Şimdi baktığımda etrafıma başım sıkışsa bir şey paylaşmak konuşmak istesem yanımda kimse yok. Oysa ben onları zor zamanında da yanında olmaya iyi zamanlarında da yanında olmaya çalıştım ama baktığımız da şimdi ben yalnızım ama artık kendimden ödün vermeden biraz da benim için beni ben olduğum için sevecek yanımda olacak arkadaşlara ihtiyacım olduğu için arkadaşlık ilanları ilanına bakmak ve bu yüzden açmak istedim. Bunun için de bu arkadaşlık sitesi benim için düşüncelerime çok uygun geldi ve buraya ilan açmak istedim. Ben beni anlayacak dinleyecek yanımda olacak beni ben olduğum için sevecek bir arkadaş arıyorum. Bunun için zaten arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evini ailesini düşünen arkadaşlığa önem ve değer veren bir arkadaş arıyorum.

Erkek veya kadın bayan olabilir. Amacı arkadaşlık kurmak arkadaşlık edinmek yeni insanlarla tanışmak isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Bunun için de arkadaşlık ilanları ilanını açmak istedim.Benim için dürüstlük samimiyet saygı çok önemli hayatımda bunlara dikkat ederim. Ben de başkalarına karşı dürüst saygılı samimi olmaya çalışırım bu yüzden arkadaşlıktan da aradığım bunlar. Aynı düşüncede olan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.