Arkadaşlık Güzel Sözler
Başlık: Arkadaşlık Güzel Sözler
Ekleme Tarihi: 2023-09-15

Bir kişinin yada sizin arkadaşınız olması gerçek anlamda gerçekten sizin kardeşiniz gibi olmasıdır. Aynı kan bağına sahip değilsinizdir belki ama bir kardeş gibi yakındır size.Çünkü gerçek arkadaşınız yada dostunuzdur. Aslında hiç sahip olamadığınız kardeşler kız kardeş aile gibidir arkadaşlar. Ailenizin bir parçası olurlar. İşte bunun için de arkadaşlık güzel sözler bence bunu ifade eden en güzel sözlerden birisidir. Aslında arkadaşlık da sözlere de pek ihtiyaç yoktur.

Ancak yine de bazen birbirimizi anladığımızı ve onu arkadaşımızı önemsediğimizi belli etmek için kısa da olsa yada uzun arkadaşlık güzel sözler bunun için iyi bir aracı olabiliyor. Arkadaşlık güzel bir ilişkidir. İki kişi arasında ki bütün güzel duyguları içeren en anlamlı arkadaşlıktır bence. İnsanın bir arkadaşı olduğu zaman sırdaşı bütün sıkıntıların da yanında olan her zaman onu destekleyen hataların da yada yanlışlarında küsecek gibi bir korkun olmaz ve doğrularını yanlışlarını söyleyebilendir. İşte arkadaşlık böyle bir şeydir. Arkadaşlık dediğin zaman gerçek dostluk gelmeli üzüldüğünde ağladığında seni destekleyecek sen bir şey söylemeden seni anlayan tek kişidir arkadaşın. Seni kendinden bile iyi tanır. Çünkü arkadaş dediğin böyle olmalıdır. Bu sözler değil mi zaten okuduğumuzda insanın içini ısıtan arkadaşlığı daha kıymetli bir hale getiren güzel sözlerdir. Hayatınızı paylaşabileceğiniz harika arkadaşa sahip olmak bu hayattaki en güzel hediyedir bence. En iyi armağanlardan biridir. Sizin için hep orada olur. Koşulsuz sevgi sunarlar size. Sizi anlar ve dinlerler. Gerçek bir arkadaş sizin için orada olur. Yargılamadan her zaman yanınızda olandır. Ama ne yazık ki artık bu şekilde samimi arkadaşlıklar da her şey gibi eskide kaldı.

İster erkek olun ister kız olun arkadaşlık herkes için önemlidir. Arkadaşlık dostluk güzel bir şeydir.Arkadaşlık bağı o kadar güçlüdür ki insanı hiç bir zaman yalnız olduğu hissine kapılmasına izin vermez. Zaten arkadaşlığı dostluğu da hayatımızda kıymetli yapan yaşadıklarımız değil mi. Arkadaşımızla dostumuzla yaşadıklarımız bizi birbirine bağlayandır. Bunun için de arkadaşlık güzel sözler bence gerçekten özel sözlerdir. Hiç sahip olmadığınızı bir düşünsenize ne kadar yalnız oluruz değil mi işte arkadaşlar sizi yalnız bırakmaz her zaman yanınızda olur. Sizi anlar ve dinlerler. Her şeye herkese karşı sizi savunurlar. Hatalarınızda bile sizin hata yapmış olsanız bile başkasına karşı yine de sizi savunur. Küsecek darılacak gibi bir korkun olmaz. Arkadaşlık kardeşlik gibidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.