Arkadaşlık Günü Mesajları
Başlık: Arkadaşlık Günü Mesajları
Ekleme Tarihi: 2023-09-12

Arkadaş olmak, hayatlarımızı başkalarıyla paylaşmaktır. Hayatımızın duygularımızı aktarmaya yardımcı olmak için birlikte çok fazla zaman geçirmemizi veya çok fazla yazmamızı gerektiren bazı yönleri vardır. Diğer zamanlarda sadece birkaç kelimeyi paylaşmak fazlasıyla yeterlidir. Her zaman en derin duyguları ileten uzun sohbet değildir. Bazen, daha uzun ifade biçimleri gereksiz ve derinlikten yoksun görünebilir. Sadece doğru kelime kombinasyonunu kısa ve öz bir şekilde yada arkadaşlık günü mesajları ile ilgili bir kaç kelimeyi kağıda koymak işe yarayabilir.

Arkadaşlık gerçekten müthiş bir duygudur. İnsanın yalnız olmadığını hatalarında veya yanlışlarında bile yanında olacak her zaman onu destekleyecek yanında olacak bir arkadaşa sahip olduğunu bilmesi güzel bir duygudur. Arkadaşlık en büyük hazinedir bize sunulan. Ve bazen bunu anlayabilmek için yada arkadaşımıza ona olan sevgimizi gösterebilmek için sadece bir kaç kelime bile yeterli olabilir yada arkadaşlık günü mesajları ile bir kaç kısa cümle bile arkadaşlığımız için yeterli olabilir. Baktığımızda arkadaşlık ile ilgili bir sürü sözler yada şiirler yada yazılar buluyoruz. Ama peki arkadaşlığı bu şekilde anlayabilir miyiz. Bence hayır arkadaşlığı anlayabilmek için gerçekten arada özel bir bağın olması gerekir. Düştüğünde seni kaldıran ağlayacak bir omuza ihtiyaç duyduğunda yanında olacak seni kötü günlerinde bile yanında olup güldürebilen zor zamanlarında destek olan ve anlayabilen arkadaştır. Arkadaşlık sadece iyi günde yanında olmak değildir. Zor zamanlarında yada düştüğün zamanlarda bile yanında olmaktır.Ancak sadece özel günler de değil de her zaman arkadaşımızı dostumuzu hatırlamak yanında olmak da aynı zamanda önemlidir.

İşte gerçek arkadaşlık dostluk böyle bir şeydir.Ve bunu anlayabilmek için bence bu sözlerden fazlası gerekir. Ama yine de arkadaşlığımızı değerini göstermek için arkadaşlarımıza dostlarımıza arkadaşlık günü mesajları ile bir kaç kelime ile de bunu değerini gösterebiliriz. Zaten arkadaşlık dediğin zaman gerçek arkadaşların seni anlayan dinleyen her zaman yanında olan kişi olduğu için onlara kısa kelimelerle ve özel hissettirecek bir kaç sözle yada şiir ile duygularımızı sevgimizi gösterebiliriz.Ancak işte yalnız olmadığımızı ve arkadaşlarımızın bizim için her zaman yanımızda olduklarını bilmek istemek ve özel günlerde yada her zaman yanımızda olduklarını bilmeleri yada bilmemiz güzel olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.