Arkadaşlık Günü
Başlık: Arkadaşlık Günü
Ekleme Tarihi: 2023-02-25

İnsanların hayatlarında belli başlı özel günler vardır. Bu özel günlerden biriside dünya çapında kutlanan arkadaşlığın ne demek olduğunu anlatan bir arkadaşın insanın hayatını nasıl şekil verdiğini anlatan ve gösteren bu arkadaşlık günü gerçekten arkadaşlığın ne anlama geldiğini anlatan en özel günlerden birisidir.Ağustos ayının ilk Pazar günü, Ulusal Dostluk Günü ülke ve dünyadaki insanları arkadaşlarıyla bağlantı kurmaya teşvik ediyor. Yeni bir arkadaş edin veya eskisiyle yeniden bağlantı kurun.

Arkadaşlıklar birçok şekilde gelir ve onları çok gençken geliştirmeye başlarız. Hayatımız boyunca arkadaşlıklar ve anlamları gelişir. Sınıf arkadaşlarımız ve mahalle arkadaşlarımız bizimle dünyayı keşfettiler. Birlikte deneyimlerimizi paylaştık ve gelecek için planlar yaptık. Sonunda yollar birbirinden ayrılır ve yeni arkadaşlar sosyal deneyimimizde bir yer bulur. Dünyamız genişliyor ve kültürümüz değişiyor. Her yeni arkadaşımızla dünyaya bakış açımızı genişletiyoruz. Onların deneyimleri hayatımıza yeni bir anlam katıyor. Arkadaşlıklar sayesinde ufkumuzu büyütüyor ve genişletiyoruz. Sonunda dünya küçülür ve daha bağlantılı hale gelir. Arkadaşlık günü nasıl kutlayacağımıza dair belirlenmiş kurallar yoktur. Denenmiş ve test edilmiş ya da yeni ve gelişmekte olan tüm arkadaşlıkların güzelliği, her birinin bir öncekinden benzersiz olmasıdır. Bu size ve en iyi arkadaşlarınıza, yapmak istediğiniz her şeyi doğal olarak makul bir şekilde yapmanız ve uygun gördüğünüz şekilde kutlamanız ve birlikte yaptığınız anıları nasıl onurlandırmamız için boş bir sayfa verir. Arkadaş olmak, hayatlarımızı başkalarıyla paylaşmaktır. Hayatımızın duygularımızı aktarmaya yardımcı olmak için birlikte çok fazla zaman geçirmemizi veya çok fazla yazmamızı gerektiren bazı yönleri vardır. Diğer zamanlarda sadece birkaç kelimeyi paylaşmak fazlasıyla yeterlidir. Her zaman en derin duyguları ileten uzun sohbet değildir. Bazen, daha uzun ifade biçimleri gereksiz ve derinlikten yoksun görünebilir. Sadece doğru kelime kombinasyonunu kısa ve öz bir şekilde yada arkadaşlık hakkında şiir ile ilgili bir kaç kelimeyi kağıda koymak bile işe yarayabilir.

Arkadaşlık gerçekten müthiş bir duygudur. İnsanın yalnız olmadığını hatalarında veya yanlışlarında bile yanında olacak her zaman onu destekleyecek yanında olacak bir arkadaşa sahip olduğunu bilmesi güzel bir duygudur. Arkadaşlık en büyük hazinedir bize sunulan. Ve arkadaşlık günü için bazen bunu anlayabilmek için yada arkadaşımıza ona olan sevgimizi gösterebilmek için sadece bir kaç kelime bile yeterli olabilir yada arkadaşlık hakkında şiir ile bir kaç kısa cümle bile arkadaşlığımız için yeterli olabilir. Arkadaşlığın hayatınızda ki arkadaşınızın kıymetini çok iyi bilin çünkü gerçekten çok büyük bir hazinedir arkadaşlık.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.