Arkadaşlık Fotoğrafları
Başlık: Arkadaşlık Fotoğrafları
Ekleme Tarihi: 2023-04-29

Arkadaşlık anlamı da değeri de çok büyük bizim için arkadaşlık bağları aile bağları dostluklar çok önemli. İnsan hayatı boyunca da hep önemli oldu. Ancak bazı şeyler vardır ki baktıkça eskiyi hatırlarsın eskiden olduğun yaptığın arkadaşlıkları kurduğun ilişkileri bakarsın bunun için de arkadaşlık fotoğrafları konu olur. Arkadaşlarınla çektirdiğin fotoğraflar ve resimler ileride sana hatırlatacak olan en önemli aracılardır.

Bunun için de arkadaşlık fotoğrafları arkadaşlarımızla çekilen ve çektirdiğimiz o samimiyet ve birbirine güven ilişkisini yansıtan en önemli resimlerden biridir. Özellikle arkadaşlarımızla birlikte çektirdiğimiz resimler bize eskiyi hatıradır. Eskilerde kurduğumuz arkadaşlığımızı o güzel dostlukları kurduğumuz samimi ilişkilerimizi yansıtır. İşte bu nedenden dolayı bende bu konu üzerinde düşündüklerimi yazmak ve paylaşmak ve fotoğrafların bizim için ne kadar önemli olduğunu bize neleri yansıttığını ve hatırlattığını yazmak istedim. Tabi her şey arkadaşlık demek değil. Yalnızca şimdi görmediğimiz ve eskiden arkadaşımız olduğu kişiler ile çektirdiğimiz fotoğraflar dönüp baktığımızda eskiden arkadaşlarımızın nasıl olduğunu onların bize ne karşı ne kadar samimi olduklarını ve en önemlisi de şimdi ki arkadaşlarımızla ve eskiden olduğumuz arkadaşlarımızla aralarında ne kadar büyük farkların olduğunu gösterir. Ve bize anlatır.

Bu nedenden dolayı arkadaşlık fotoğrafları önemlidir. Arkadaşlarımızla bir araya geldiğimizde veya bir arkadaşımızla çektirdiğimiz her fotoğrafın bir anlamı ve önemi olur bu şimdi yada o anda olmasa bile ileride büyük anlamlara ve öneme sahip olacak bizim için. Ne derler eski resimler hatıra ve bir ömürün nasıl geçtiğini bize anlayan en iyi aracılardır. Bu nedenden dolayı arkadaşlarımızla eşimizle dostumuzla bol bol resim çektirmeliyiz ve bir gün elimizde hiçbir şey kalmadığı zaman bile onlara bakıp nasıl olduğunu nasıl bir anlam ifade ettiğini ve bizim için ne ifade ettiğini en net şekilde anlarız ve görürüz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.