Arkadaşlık Etkinlikleri
Başlık: Arkadaşlık Etkinlikleri
Ekleme Tarihi: 2023-09-24

Arkadaşlık ne kadar önemli ise arkadaşlarımızla birlikte bir şeyler yapmak paylaşmak da yada onlarla beraber etkinlikler yapmak da aslında bir o kadar önemlidir. İşte bunun için de ben de arkadaşlık etkinlikleri konusunda arkadaşlarımızla birlikte neler yapabiliriz yada neler paylaşabiliriz ortak bir şeyler yapmak istediğimizde neler yapabiliriz diye bakmak istedim.

Arkadaşlık zaten değerli ve önemli iken ve arkadaşlığı canlı tutmak ve canlı kılmak için aslında gerçekten bu gibi arkadaşlık etkinlikleri ile bir şeyler yapmak ortak bir şeyler paylaşmak da bu yüzden de bu açıdan da önemlidir. Benim de düşündüğüm aslında arkadaşlık üzerine paylaşabilecek veya arkadaşlığı anlatan ve bize gerçekten arkadaşlarımızla ortak bir şeyler yapmanın keyfi kadar güzel bir şey yok. Bunun için ben de bu konuda biraz olsun kendi düşüncemi paylaşmak ve kendimi açıklamak istedim. Gerçek arkadaşlar, arkadaşlığınızın karşılığında hiçbir şey beklemezler. Seni olduğun için seviyorlar ve karşılığında da aynısını bekliyorlar. Arkadaşlar, stres ve depresyondan kurtulmanın mükemmel bir yolunu sunar. Arkadaşlarımızın arkadaşlığı bize üzüntülerimizi ve istenmeyen baskıları unutturur. Ayrıca, arkadaşlarımızdan kişisel sorunlarımızı nasıl çözeceklerine dair önerilerini açıkça isteyebiliriz ve onlar da bize yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.Arkadaşlıkların sağlığımız ve refahımız üzerinde büyük bir etkisi olabilir, ancak arkadaşlıklar kurmak veya sürdürmek her zaman kolay değildir. Öğrencilerinize hayatlarında arkadaşlıkların önemini ve bu arkadaşlıkları geliştirmek ve beslemek için neler yapabileceklerini öğretmek önemlidir. Arkadaşlıklar çocukların duygusal ve ahlaki açıdan gelişmesine yardımcı olur.

Bu açıdan da arkadaşlık bizim için olsun çocuklarımız için olsun arkadaşlık etkinlikleri her açıdan ortak bir şeyler yapmak veya paylaşmak açısından gerçekten bu açıdan çok güzel bir araç olur. Ve bizim için de çocuklarımız için de arkadaşlığın ne demek olduğunu onlarla ortak etkinlikler yada bir şeyler yaparak vakit geçirmek açısından çok yardımcı olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.