Arkadaşlık Dostluk Sözleri
Başlık: Arkadaşlık Dostluk Sözleri
Ekleme Tarihi: 2023-04-05

Arkadaşlık dostluk adı gibi kendisini yaşamak da harika bir duygu. Ne güzel bu hayatta seni anlayan dinleyen senin her zaman yanında olan seni anlayabilen sen bir şey söylemeden üzüntünü derdini anlayan bir arkadaşın olması ne güzel bir durum. Aslında bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ancak yakın bir zamanda okuduğum arkadaşlık dostluk sözleri hakkında sözler okudum ve çok duygulandım.

Ve bunun için de kendim bu konuda yani arkadaşlık dostluk sözleri konusunda bir ilan açmak ve düşüncelerimi paylaşmak ve neden bir ilan açtığımı belirtmek isterim.Gerçekten insanın yakın bir dostu arkadaşı olması her şeyden önemli bence. Dostluk kurmak bu bağı kurmak zor ve zaman alan bir durum. Öyle kolay kolay dost arkadaş bulunmaz diye düşünüyorum. Hem zaman alan hem de zor bulunan bir durum. Ben bu çok arkadaşım var diyenlerden yada herkesle arkadaş olabilir bu durumdan bahsetmiyorum. Benim demek istediğim arkadaşlık dostluk seni anlayan seni her zaman yanında olan seni destekleyen birisi bir şey söylediğinde senin yanında olan ve seni koruyan karşılıklı birbirine karşı duyduğun sevgi ve saygı ve önemsemektir bence asıl budur arkadaşlık dostluktur. Buraya ilan açma sebebim de bu şekilde bir dostluk kurabileceğim arkadaşlık kurabileceğim yakın bir arkadaş dost aradığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim gibi düşünen dostluğa arkadaşlığa önem ve değer veren ve bu konuda benim gibi yalnızlık çeken ve arkadaşlık dostluk sözleri okuyan ve bu dost arkadaşlık ihtiyacını bu şekilde karşılayan kişiler beni iyi anlayacağını düşünüyorum. Bunun için arkadaş dost arayan ve iyi samimi bir arkadaşlık kurmak isteyen dostluk bağı kurmak isteyen arkadaşlarla tanışmak ve konuşmak görüşmek isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.