Arkadaşlık Doğum Günü Sözleri
Başlık: Arkadaşlık Doğum Günü Sözleri
Ekleme Tarihi: 2023-04-10

Çocukluğumuzdan bu yaşımıza kadar kurulan bazı arkadaşlıklar vardır. Tabi bunlar nadir arkadaşlıklar dır. Bu kadar eskiye dayanan arkadaşlıklar biraz zor bulunuyor. Oysa şimdi ki arkadaşlıkla kolay kuruluyor ve kolayca vazgeçebiliryorsun ancak eskiden öyle değildi. Zor kuruluyordu arkadaşlıklar ve uzun süre devam eden bir samimiyet vardı yada oluyordu. Oysa şimdi o şekilde değil. Ancak yine de arkadaşlarımıza dostlarımıza onların özel gününde yanında olduğumuzu belirtmek için yada hatırladığımızı bilmeleri için arkadaşlık doğum günü sözleri arar veya göndermek isterler.

Etrafımızda çocukluktan kurulan bu samimiyeti görmüştürüz. Ve bunlara özenip bizde böyle arkadaşlık olsun böyle yada bu şekilde arkadaşlıklar kurmak isteriz. Ancak tabi her zaman bu kadar şanslı olmayabiliriz. Ya böyle arkadaşlıklar yaşayan veya bu gibi kavramların değerini bilen kişiler de özel günlerinde arkadaşlarını yalnız bırakmak veya yalnız olmalarını istemez ve onlara ufak da olsa onlara hatırladığını veya yanında olduğunu hissettirmek için arkadaşlık doğum günü sözleri bakarlar veya kendi duygularına yaygın olarak göndermek istedikleri mesajları gönderebilirler. Bunun için de bu sözlerle ilgili olarak bende bir ilan açmak istedim. Aslında bir arkadaşıma ve yakın olduğum bir kişiye yada arkadaşıma yanında olduğumu göstermek ve bu özel gününde onu yyalnız bırakmak istemediğim için bu ilanı açmak ve arkadaşıma güzel bir söz göndermek istediğim için sizlerden fikirler almak istedim. Ve bunun için bu ilanı açmak istedim. Belki bu şekilde arkadaşlık kuran ve benim ne demek istediğimi anlayabilen kişiler vardır. Ve bunlar için özellikle bu kadar eskiye dayanan bir arkadaşlığa sahip olduğum için onun değerini ve kıymetini ve benim için arkadaştan da öte bir şey olduğunu yani dostum olduğunu göstermek istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Etrafımızda çevremizde böyle eskiye dayanan arkadaşlıklar var. Bazıları ne kadar eskiye dayanırsa dayansın hiçbir zaman arkadaşlıklara sahip olmanın ne demek olduğunu o zaman anlıyoruz. Ancak tabi bunun her zaman kıymetini bilmeyen veya anlayan kişiler de olmayabiliyor. Bazen istemeden de olsa arkadaşlığımızın bittiği veya bir anlam ifade etmediği zaman bu arkadaşlıklar yitip gidebiliyor. Ancak bu nadir de olsa bir durum. Daha çok yeni kurulan arkadaşlıklarda gerçekleşen bir durum oluyor. Eskiye dayanan arkadaşlıklar da bu durum daha az oluyor. Çünkü kişiler birbirlerini iyi tanıyor. Ve zaten bu zamana kadar her durumda birbirlerinin yanlarında olmuşlar ve destek vermişlerdir. Bunun için de bunun devamı için de arkadaşlık doğum günü sözleri göndermek o özel gününde de bir kez daha yanında olduğunu göstermek için bu gibi mesajlar yazmak isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.