Arkadaşlık Cesareti Testi
Başlık: Arkadaşlık Cesareti Testi
Ekleme Tarihi: 2023-05-08

Arkadaşlık ne güzel bir kavram değil mi. Adı gibi kendisi de güzel arkadaşlığın. Ancak herkes arkadaşlığa gerçek arkadaşlığa sahip olamaz. Hele şimdiki zaman da gerçek arkadaşlıklar dostluklar kolay kolay bulunmuyor. Ve sizin için arkadaşlık kavramı ne kadar önemli ise herkse için arkadaşlık kavramı da yada bizim için de önemlidir. Ve bunun içi de arkadaşlık cesareti testi önemlidir.

Arkadaşlar arasında şaka da olsa bazen cesaret göstermemiz gereken durumlar olabilir. Bunların başında ise arkadaşlık cesareti testi gelir. Hele son zamanlarda daha çok yaygın olan ve nette de gördüğümüz bu testler var. Sevgilinize ait testler yad arkadaşlığınızı ölçmek için bir sürü testler mevcut. Ve bu testler için de benim için en çok önemli yada bana merak uyandıran test ise arkadaşlık cesareti ile ilgili olan test bana daha ilgi çekici geliyor. Hele son zamanlarda arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizi de göz önüne aldığımız zaman bir sürü seçenek çıkabilme olasılığı oluyor. Aslında arkadaş dost dediğin her zaman her koşulda senin yanında olan ve bir kaşılık beklemeden senin yanında olan kişidir. Ancak son zamanlarda etrafıma bakıyorum da bu tarz arkadaşlığa sahip kişi çok az olduğunu görüyorum. Biraz insanlar da kıskançlık çekememezlik ortaya çıkmış arkadaşlık kavramını unutmuşlar gibi gözüküyor. Oysa arkadaşlıklar bizi biz yapan yalnız olmamızı engelleyen şeydir.

Bir insanın arkadaşı olması onun bir daha yalnız olmayacağı her zaman her yerde bir arkadaşa sahip olacak olması ve ihtiyacı olduğu zaman yanında olacağını bildiği bir arkadaşının olması gerçekten güzel bir şey diye düşünüyorum. Ancak son zamanlarda çıkan bu arkadaşlık cesareti testi veya bu testler bazen arkadaşlıkların bozulması ve hatta bir kaç nedenden dolayı aralarının açılmasını da sağlıyor. Ben ne kadar eğlenceli bulsam da bunu ciddiye alan ve bu yüzden arkadaşlıkların bozulan kişiler de olabiliyor.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.