Arkadaşlık Burç Uyumu
Başlık: Arkadaşlık Burç Uyumu
Ekleme Tarihi: 2023-04-03

Kan bağımız olmasa da yada şöyle demek daha uygun olur diye düşünüyorum. Kardeş olmasak bile aynı düşüncede aynı şeyleri sevdiğin her zaman yanında olacağını düşündüğün bir arkadaşın olması güzel bir durum. Burada da insanlar yada burçlara ilgisi olanlar daha çok arkadaşlık burç uyumu bakıyor ve bu şekilde arkadaşlığın uyumlu olup olmadığına bakabiliyorlar.

Şayet bunlara inanlar var. Ancak ben pek burçların insan üzerinde bu kadar etkisi olduğuna pek inanmıyorum. Tabi bazı özellikler benzerlik gösterebilir. Ancak tam olarak hepsini desteklediğini veya aynı olduğunu düşünmüyorum. Ve bu arkadaşlık burç uyumu yada uyum sağladığın diğer burçlar olduğunu pek düşünmüyorum. Seninle uyum sağlamayan burçtan bir arkadaşınla da gayet uyum sağlayabildiğin anlaşabildiğin hatta daha yakın bir arkadaşlık kurulan bağlar da var en azından benim hayatımda oldu. Bu yüzden pek bu konuya inanmıyorum. Ancak inanan özellikle hayatını bu şekilde yaşayan veya şekillendiren kişiler olduğunu da gördüm. Bunlara da diyecek bir şeyim yok. Herkesin düşünce şekli farklıdır. Ve saygı duymak önemlidir diye düşünüyorum. Kendimize dost arkadaş hatta bazen ailenden daha çok seni anlayan seni dinleyen arkadaşın olması gerçekten çok güzel bir durum.

Bazen ailenle paylaşamayacağın şeyleri arkadaşınla dostunla paylaşabilir ve her şeyini anlatmak üzüntünü sevincini paylaşmak ve her zaman yanında olmak isteyeceğin bir arkadaş bulmak isteyebilirsin. En çok bu konuda yalnızlık çeken kişiler daha çok tek çocuk olan kişiler daha çok bu durumdan şikayetçi oluyorlar ve bir kardeş gibi olacağı kendisine arkadaş dost bulmak istiyorlar. Ve bunun için de arkadaşlık burç uyumu bakmak nasıl bir arkadaş aradığını yada kiminle arkadaşlık kurabileceğine bu şekilde karar veren kişiler de var ve saygı duymak gerek diye düşünüyorum ne kadar bana göre saçma gelse de saygı duymak gereklidir.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.